Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja Tomaszów Mazowiecki

Firma VAVO od dwóch dekad oferuje szerokie usługi z zakresu rozwiązywania problemów związanych z różnego typu szkodnikami. Specjaliści w profesjonalny sposób wykonują dezynfekcje, deratyzacje i dezynsekcje. Wszystkie nasze działania są prowadzone w sposób profesjonalny. Firma VACO do współpracy zaprasza między innymi firmy z Tomaszowa Mazowieckiego.

Dezynfekcja Tomaszów Mazowiecki – skuteczna walka z mikroorganizmami

Wszędzie tam, gdzie pracują ludzie, konieczna jest odpowiednia dezynfekcja powierzchni. Firma VACO realizuje dezynfekcję pomieszczeń biurowych, magazynowych, produkcyjnych, a także w budynkach użyteczności publicznej. Konieczność dezynfekcji okazała się szczególnie ważna w czasie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. Priorytetem dla firm powinna być ochrona pracowników i klientów przed zakażeniem, dlatego firma VACO oferuje profesjonalne usługi dezynfekcji obszarów po kontakcie lub podejrzeniu kontaktu z osobą zakażoną koronawirusem. Usługi dezynfekcyjne oferowane przez firmę VACO usuwają też inne patogeny, mogące wywoływać choroby – drobnoustroje takie jak bakterie, riketsje, wirusy, grzyby i ich przetrwalniki. Dezynfekcji podawane są różnego typu powierzchnie, takie jak ściany, podłogi czy blaty robocze. Wykwalifikowani specjaliści wykorzystują najlepsze możliwe, bezpieczne i skuteczne preparaty, tak aby w każdym przypadku została przeprowadzona pełna dezynfekcja. Tomaszów Mazowiecki należy do miast, w których możliwe jest skorzystanie z tej usługi, a co za tym idzie, ochrona pracowników i klientów przed groźnymi drobnoustrojami.

Deratyzacja Tomaszów Mazowiecki – niezawodna ochrona przed różnego rodzaju gryzoniami

Odpowiednio przeprowadzona deratyzacja umożliwia ograniczenie ryzyka biologicznego dla ludzi i zwierząt. Zwalczanie gryzoni takich myszy i szczury, czyli cel deratyzacji, jest częścią profilaktyki groźnych chorób zakaźnych, przenoszonych przez niektóre zwierzęta z grupy gryzoni. Co więcej, uniemożliwia też gryzoniom niszczenie instalacji elektrycznych, informatycznych, telekomunikacyjnych, sieci wodno-kanalizacyjnych oraz konstrukcji budynków.

Deratyzacja jest konieczna przede wszystkim w miejscach, w którym produkuje się żywność oraz tam, gdzie prowadzone jest żywienie zbiorowe. Mowa o hotelach, pensjonatach, domach studenckich i bursach. W tego typu miejscach konieczne jest szczególne chronienie żywności przed gryzoniami. Z tego względu konieczna jest deratyzacja. Tomaszów Mazowiecki należy do miast, w których może być przeprowadzona bezproblemowo przez wykwalifikowaną i doświadczoną ekipę VACO.

Dezynsekcja Tomaszów Mazowiecki – eliminacja uporczywych owadów

Dezynsekcja jest kolejną usługą z zakresu DDD oferowaną przez VACO. Jej celem jest usunięcie owadów biegających, owadów latających, ich jaj i larw. Dzięki metodzie dezynsekcji możliwe jest wyeliminowanie zarówno insektów (karaluchy, prusaki, rybiki, mole itp.), jak i szkodników magazynowych (wołki, chrząszcze, mkliki itp.). Dezynsekcja powinna być przeprowadzana m.in. w zakładach produkujących żywność. Co więcej, ważne jest też bieżące utrzymywanie higieny w zakładzie. Należy stosować się do zasad profilaktyki, takich jak utrzymywanie porządku w pomieszczeniach, dbanie o owadoszczelność pomieszczeń, trzymanie żywności w zamkniętych pojemnikach. Dzięki utrzymywaniu odpowiedniej higieny nie trzeba sięgać po rozwiązanie, jakim jest dezynsekcja. Tomaszów Mazowiecki jest jednak miejscowością, w której firma VACO bezproblemowo przeprowadzi usługę, jeśli będzie ona konieczna.

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem