Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja - Szczecin

Firma VACO to największy gracz na polskim rynku w dziedzinie walki z różnego typu szkodnikami. Nasza firma świadczy wysokiej jakości usługi DDD na terenie wielu polskich miast. Jeśli prowadzą Państwo firmę w Szczecinie, zachęcamy do skorzystaniu z oferowanych przez nas usług dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji

Skuteczne usuwanie drobnoustrojów – dezynfekcja Szczecin

Jedną z najważniejszych usług, które oferujemy naszym klientom, jest dezynfekcja. Zabieg ten polega przede wszystkim na skutecznym usuwaniu drobnoustrojów – między innymi bakterii, wirusów i grzybów. Dezynfekcji poddajemy różnego typu powierzchnie, zarówno blaty, jak i podłogi, ściany czy klimatyzację. Warto wspomnieć o tym, że dezynfekcja jest szczególnie istotna w czasie pandemii wirusa SARS-CoV-2, z którym walczymy już od dłuższego czasu. Tylko dzięki utrzymaniu odpowiedniego reżimu sanitarnego i higieny możemy wygrać z wirusem, który jest przyczyną groźnej choroby. Z tego względu oferujemy Państwu profesjonalną usługę dezynfekcji po styczności z osobami, które można podejrzewać o zachorowanie na COVID-19. Oferujemy dezynfekcję przestrzeni biurowych, magazynów, hal produkcyjnych, a także przestrzeni użytkowych. Dzięki naszej usłudze mogą Państwo uchronić siebie, jak i swoich pracowników oraz klientów przed kontaktem z groźnym drobnoustrojem. Zachowanie odpowiedniego reżimu sanitarnego to w obecnych czasach podstawa.

Profesjonalne usuwanie owadów – dezynsekcja Szczecin

Kolejną oferowaną przez nas usługą, która powinna zainteresować przede wszystkim tych z Państwa, którzy znają problem walki z owadami i ich larwami. Obecność tego typu szkodników w zakładzie produkcyjnym lub biurze jest nie tylko uciążliwa, ale i bardzo niebezpieczna. Z tego względu bardzo ważne jest, aby dbać o odpowiednią profilaktykę. Jeśli podejrzewają Państwo obecność owadów lub ich larw na terenie Państwa firmy, najlepiej niezwłocznie skontaktować się z naszymi technikami DDD, którzy podejdą do problemu indywidualnie i profesjonalnie.

Niezbędna w hotelach i restauracjach – deratyzacja Szczecin

Bardzo ważną częścią usług DDD, którą zaoferować możemy szczecińskim firmom, jest usługa deratyzacji. Zabieg ten jest szczególnie ważny wszędzie tam, gdzie podczas pracy zetknąć można się z jedzeniem lub odpadami. To właśnie w tego typu miejscach najczęściej pojawiają się szkodniki, które mogą przenosić groźne dla człowieka drobnoustroje. Gryzonie takie jak myszy i szczury są niebezpieczne. Z tego względu deratyzacja jest zabiegiem obowiązkowym dla wielu firm przynajmniej dwa razy w roku. Warto też dbać o profilaktykę i zabezpieczenie obiektów przed szkodnikami.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

VACO działa na rynku od wielu lat i jest bezkonkurencyjnym liderem w dziedzinie walki ze szkodnikami w naszym kraju. Warto wspomnieć, że w czasie naszego działania przeszkoliliśmy kilkadziesiąt tysięcy pracowników naszych klientów, w tym część w systemie e-learningowym. Dzięki naszym działaniom wiele firm, między innymi z sektora spożywczego, pomogło uzyskać swoim pracownikom niezbędną wiedzę z zakresu walki ze szkodnikami. 

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Z tego względu warto skonsultować się z naszą firmą telefonicznie lub drogą mailową, aby porozmawiać o Państwa oczekiwaniach i wątpliwościach co do świadczonych przez nas usług DDD. Higiena jest bardzo ważna dla nas wszystkich, co doskonale widoczne jest po ponad roku utrzymywania reżimu sanitarnego w związku z pandemią SARS-CoV-2. Dlatego nasze usługi z pewnością przydadzą się wielu firmom w Szczecinie!

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem