Deratyzacja - dezynfekcja - dezynsekcja - Wrocław

Pojawienie się gryzoni czy insektów w zakładzie pracy, w biurach lub w magazynie to nie tylko zwykła nieprzyjemność. Szkodniki mogą stanowić realne zagrożenie dla zdrowia, a jednocześnie przynoszą straty finansowe przedsiębiorstwu. W mieście takim jak Wrocław znajduje się wiele firm, które mogą skorzystać na odpowiednim zabezpieczeniu prowadzonych obiektów. W tym celu wystarczy skontaktować się z miejscowymi specjalistami.

Profesjonalne usługi DDD(dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja) - Wrocław

VACO posiada ponad 18 lat doświadczenia w branży deratyzacyjnej i dezynfekcyjnej. Jesteśmy największym tego typu przedsiębiorstwem w Polsce i ciągle się rozwijamy. Opracowaliśmy autorskie rozwiązania, dzięki którym deratyzacja budynków jest całkowicie bezpieczna dla otoczenia, a także niezwykle skuteczna. Produkujemy własne urządzenia do zwalczania szkodników, które sprzedajemy firmom oraz klientom indywidualnym. Sprawdzają się zarówno w warunkach domowych, jak i na wielkich halach produkcyjnych, magazynach, sklepach spożywczych czy restauracjach. Urządzenia są dyskretne, więc nie rzucają się w oczy, dobrze zabezpieczone przed przypadkowym otwarciem i dostosowane do profilu działalności naszych klientów.

Dezynfekcja i dezynsekcja w naszym wykonaniu daje pewność długotrwałego pozbycia się problemu. Starannie eliminujemy źródło pojawienia się insektów, aby nie wystąpiły one znów po zakończeniu działań. Na tym jednak nie kończy się proces DDD. Dodatkowo zabezpieczamy obiekt i prowadzimy szkolenia z zakresu zapobiegania pojawiania się szkodników. Za pomocą zaprojektowanych przez nas urządzeń możemy też prowadzić stały monitoring budynku, co pomaga w natychmiastowym reagowaniu na niepokojące sygnały.

System VMS RocNet to nasze rozwiązanie w kwestii zarządzania usługami Pest Control. Zawiera panel klienta, ewidencję wizyt, elektroniczny monitoring, kartę działań zapobiegawczych i wiele innych opcji, dzięki którym można kontrolować stan ochrony objętych programem budynków i analizować np. konieczność sięgnięcia po usługi deratyzacji. Wdrożenie VMS RocNet pozwala także usprawnić proces zarządzania ryzykiem w posiadanych obiektach i daje gwarancję aktualnych dokumentów dotyczących zabezpieczeń.

Dezynfekcja biur, zakładów produkcyjnych ze względu na COVID-19

Ze względu na COVID-19 wywoływany przez koronawirusa SARS-CoV-2 oferujemy zabiegi dezynfekcji obszarów po kontakcie z osobami chorymi lub podejrzanymi o zachorowanie na COVID-19.

Zabiegi dezynfekcji przeprowadzamy w zakładach produkcyjnych, zakładach spożywczych, obiektach biurowych.

Usługa dezynfekcji po COVID-19 realizowana jest metodą opryskową lub za pomocą mgławienia skutecznym preparatem.

Zabieg jest zgodny z wytycznymi WHO.

Zamówienia na usługę dezynfekcji staramy się realizować w terminie do 24 godzin.

Telefon do zgłaszania zapotrzebowania na zabieg dezynfekcji: 801 801 570 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Region Południowo – Zachodni

Siedziba Regionu znajduje się we Wrocławiu, w głównej siedzibie VACO. Region został założony w 2002 roku i od tej pory świadczy na terenie południowo – zachodniej Polski usługi polegające na zabezpieczaniu obiektów przed szkodnikami, monitorowaniu szkodników oraz usługi interwencyjne w zakresie dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. W Regionie pracuje 29 osób. Region Południowo – Zachodni działa m.in. na terenie miast:

Kontakt
 • Adres
  ul. Dąbrowskiego 44
 • Miasto
  50-457 Wrocław
 • E-mail
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Telefon
  801 801 570

Pozostałe usługi dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji - Wrocław

W ramach usług DDD oferujemy także inne nowoczesne działania, które mają na celu pozbycie się gryzoni, insektów, grzybów, pleśni czy bakterii. Ozonowanie służy eliminacji wszelkich drobnoustrojów i mikroorganizmów, a także oczyszczeniu powietrza i pozbyciu się przykrych zapachów. Może zostać przeprowadzone dosłownie wszędzie: w miejscach pracy, instytucjach publicznych oraz prywatnych mieszkaniach.

Wymrażanie suchym lodem to technika skuteczna przeciw owadom biegającym (karaluchom, mrówkom itd.) oraz latającym (np. osom czy muchom). Ponadto pozbywa się roztoczy, pleśni i grzybów. Dezynfekcja pomieszczeń tą metodą nie wymaga zamknięcia zakładu, można ją stosować nawet w obecności ludzi bez dodatkowych środków ochronnych.

Oprócz tego możemy wykonać:

– dezynsekcję gazową oraz opryskową,

– mgławienie,

– zadymianie.

Cennik usług zależy od koniecznej do użycia metody, rozmiarów budynku lub pomieszczeń, w których należy wykonać działania DDD i skalę problemu. W związku z tym wycena odbywa się indywidualnie dla każdego z naszych klientów.

Usługi DDD (dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja) w Twoim Wrocławiu

Nasza firma ceni sobie bliskość ze współpracownikami i klientami, dlatego założyliśmy biura regionalne w całej Polsce. Dzięki temu możemy przybyć na miejsce w krótkim czasie. Nasi pracownicy oferują pomoc w różnych miastach, także we Wrocławiu, co dodatkowo skraca czas reakcji na zgłoszenie. VACO działa całodobowo. Wszystkie czynności związane z zabezpieczaniem oraz oczyszczaniem obiektów mogą odbywać się chociażby nocą, aby nie przerywać pracy w przedsiębiorstwie za dnia.

Wrocław oraz cały Dolny Śląsk mogą liczyć na naszą pomoc w kwestiach DDD. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, podczas którego wyjaśnimy szczegóły związane z dezynfekcją, dezynsekcją i deratyzacją oraz ustalimy termin wykonania usługi. Zajmujemy się również bezpłatną ekspertyzą.

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem