Kompleksowe usługi DDD (dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja) w Warszawie

Dezynfekcja w Warszawie

Od kilkunastu lat specjalizujemy się w profesjonalnym wspieraniu biznesu i przemysłu w zakresie zabezpieczania sanitarnego. Nasza oferta obejmuje usługi deratyzacji, dezynfekcji oraz dezynsekcji na terenie zakładów produkcyjnych, lokali gastronomicznych, magazynów, hal oraz wszelkiego typu obiektów użytkowych w Warszawie. Działamy w wielu sektorach gospodarki, wykorzystując najnowsze zdobycze technologiczne w postaci innowacyjnych urządzeń i skutecznych preparatów. Zawsze działamy z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.

Skuteczność naszych usług potwierdzają certyfikaty i opinie zadowolonych Klientów, którzy współpracują z nami od wielu lat. Głównym obszarem naszego działania jest miasto stołeczne Warszawa oraz okoliczne miejscowości w województwie mazowieckim. W zależności od zapotrzebowania, jesteśmy w stanie dojechać w miejsce wskazane w zamówieniu. W naszej pracy korzystamy z technologii VACO, opierającej się na podstawowym założeniu, że wszelkie wykonywane usługi DDD nie mogą być zagrożeniem dla zdrowia osób znajdujących się w obiekcie oraz dla środowiska naturalnego.

Dezynfekcja w Warszawie obejmuje zabiegi związane z niszczeniem drobnoustrojów: bakterii, wirusów, grzybów i wielu innych. W trakcie jej przeprowadzania odkażane są zarówno ściany, jak i podłogi, a także urządzenia oraz blaty robocze w zakładach produkujących lub przygotowujących żywność. Z usług dezynfekcyjnych korzystają również szpitale, hotele i gabinety stomatologiczne.

Uniwersalność technologii umożliwia także dostosowanie metody do warunków panujących na miejscu. Wiemy, jak ważny jest czas naszych klientów i jak kosztowne bywają przestoje w pracy, dlatego działamy w sposób minimalnie wpływający na codzienne funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

Stosowane preparaty posiadają wymagane atesty i pochodzą od renomowanych producentów, z którymi współpracujemy od wielu lat. W naszej firmie wprowadziliśmy rygorystyczne standardy zarządzania jakością, aby nasi klienci mieli pewność, że otrzymują rozwiązania na najwyższym poziomie.

Jesteśmy elastyczni, dynamicznie reagując na potrzeby naszych klientów. Obiekty, w których przeprowadzana jest dezynfekcja i inne zabiegi różnią się od siebie powierzchnią, architekturą oraz lokalizacją. Dlatego też koszty naszych usług za każdym razem ustalane są indywidualnie i uwzględniają te zmienne.

Deratyzacja Warszawa - Skuteczne zabezpieczanie obiektów przed gryzoniami

Współpracę rozpoczynamy od wykonania bezpłatnego audytu, podczas którego sprawdzamy jakość zabezpieczeń sanitarnych przed szkodnikami, a także ustalamy stopień zagrożenia. Na końcu opracowujemy plan działania, przygotowując Program Zwalczania Szkodników.

Aby pozbyć się gryzoni, które mogą zanieczyścić żywność i uszkodzić maszyny oraz urządzenia, potrzebna okaże się z kolei profesjonalna deratyzacja - Warszawa. Szczury i myszy są roznosicielami groźnych dla zdrowia oraz życia osób pracujących na terenie zakładu czy magazynu. Mogą również powodować ogromne straty w instalacjach elektrycznych, przegryzając kable i doprowadzając do spięcia. Deratyzacja na terenie Warszawy przeprowadzana jest przy pomocy środków fizycznych, takich jak pułapki oraz substancje chemiczne o specjalnym składzie.

Dezynsekcja - Warszawa

W przemyśle rolnym, zwłaszcza przy magazynowaniu i przetwarzaniu żywności, dużym problemem są owady oraz szkodniki latające, które składają jaja w żywności. Dezynsekcja jest zabiegiem eliminującym insekty, a także larwy oraz jaja. Wykonuje się ją przy pomocy środków fizycznych, chemicznych, mechanicznych oraz biologicznych. Dezynsekcja skutecznie zwalcza pluskwy, pająki, mrówki, pchły, osy, muchy, szerszenie oraz wiele innych pasożytów zagrażających produktom.

Oferowane usługi DDD (dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja - Warszawa) uzupełniają: ozonowanie, które pozwala wyeliminować przykre zapachy z otoczenia oraz wymrażanie CO2, usuwające m.in. roztocza, bakterie i owady biegające.

Zapraszamy do współpracy zakłady i firmy działające w mieście stołecznym Warszawa oraz na terenie województwa mazowieckiego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z przedstawioną ofertą.

Region Północno – Wschodni

Region działa od 2002 roku. Obecnie zatrudnionych jest w nim 30 pracowników, którzy świadczą profesjonalne usługi zapobiegające pojawianiu się szkodników w sklepach, restauracjach, zakładach produkcji spożywczej. Usługi DDD prowadzone są z zachowaniem najwyższych standardów i nowoczesnych technologii. Swoim zasięgiem Region obejmuje miasta:

Kontakt
 • Adres
  ul. Marecka 69
 • Miasto
  05-220 Zielonka (k. Warszawy)
 • E-mail
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Telefon
  801 801 570
Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem