Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja Rzeszów

Głównym celem naszej firmy jest wspieranie przedsiębiorstw z różnych sektorów gospodarki w skutecznym zabezpieczaniu obiektów przed szkodnikami. Od lat specjalizujemy się w świadczeniu usług DDD na najwyższym poziomie, oferując naszym klientom między innymi kompleksową deratyzację, dezynfekcję i dezynsekcję w Rzeszowie i nie tylko. Staramy się docierać do klientów z całej Polski, dla których priorytetem jest zachowanie reżimu sanitarnego i maksymalnej higieny. Ponadto nasza firma wyróżnia się wieloletnią praktyką, dzięki której zabezpieczyliśmy tysiące obiektów, przez co podejmujemy się każdego zlecenia i wyzwania, nawet tego zupełnie nietypowego. Metody pracy zawsze dobieramy indywidualnie do skali i rodzaju zaistniałego problemu, dzięki czemu przeprowadzane działania charakteryzują się wysoką skutecznością i efektywnością.

Dezynsekcja w Rzeszowie – skuteczne i niezawodne metody eliminacji szkodników

Wykonywana przez naszych specjalistów dezynsekcja w Rzeszowie ogranicza wszelkie zagrożenia dla zdrowia publicznego i jest stosowana w celu wyeliminowania owadów latających, biegających oraz ich jaj i larw. Gwarantujemy skuteczne zwalczanie różnego rodzaju szkodników i insektów przy użyciu metody uwzględniającej warunki lokalne i charakter działalności danego klienta. Podczas dezynsekcji wykorzystujemy sprawdzone urządzenia i atestowane preparaty, a także zawsze działamy zgodnie z przepisami prawa, zabezpieczając przy tym potrzeby i interesy partnerów biznesowych. Nasze technologie opierają się na założeniu, że zwalczanie szkodników zawsze powinno iść w parze z bezpieczeństwem zdrowia i naturalnego środowiska, dlatego agresywniejsze środki chemiczne stosujemy tylko w sytuacjach, gdy pozostałe okazują się niewystarczające.

Deratyzacja Rzeszów – sposób na szybkie pozbycie się gryzoni

Deratyzacja w Rzeszowie świadczona przez naszych specjalistów pozwala skutecznie wyeliminować popularne gryzonie (głównie szczury, myszy, krety, nornice), które mogą rozprzestrzeniać choroby zakaźne, niszczyć instalacje, a także utrudniać codzienną pracę i obniżać komfort życia. Zabiegi deratyzacji przeprowadzamy za pomocą skutecznych i sprawdzonych środków fizycznych lub chemicznych, a także urządzeń mechanicznych. Warto wykonywać je regularnie, szczególnie w obiektach handlowych, miejscach składowania odpadów, szpitalach, hotelach, obiektach gastronomicznych i hotelarskich, a także w magazynach. W naszej firmie korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych preparatów oraz wysokiej klasy sprzętu, co zwiększa efektywność podjętych działań deratyzacyjnych.

Dezynfekcja w Rzeszowie – profesjonalne usługi usuwające patogenne mikroorganizmy

Przeprowadzana przez naszą firmę VACO dezynfekcja w Rzeszowie ogranicza ryzyko epidemiologiczne oraz rozprzestrzenianie się zakażeń, co jest szczególnie ważne w dzisiejszych czasach. Nasi specjaliści wykorzystują skuteczne metody i atestowane środki mające na celu usunięcie patogennych mikroorganizmów, w tym różnego rodzaju bakterii, wirusów, grzybów oraz ich form przetrwalnikowych. Wszystkie z nich mogą stanowić zagrożenie dla naszego zdrowia i życia. Usługi dezynfekcji są zalecane do przeprowadzenia w zakładach produkcji spożywczej, obiektach gastronomicznych i hotelarskich, środkach transportu, fermach drobiu, szpitalach i obiektach medycznych. Technicy z firmy VACO zawsze dobierają metodę i technikę, która wykaże najwyższą skuteczność traktując w indywidualny sposób każde zlecenie.

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem