Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja Kraków

Nasza firma VACO specjalizuje się w świadczeniu usług DDD: dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w zwalczaniu szkodników i w zapewnianiu bezpieczeństwa sanitarnego. Działamy przede wszystkim szybko i skutecznie dzięki dobieraniu odpowiednich metod pracy i niezawodnych atestowanych środków, które skutecznie likwidują problem. r Stosujemy szrokopojętą profilaktykę w celu zapobiegania pojawianiu się szkodników. Przeprowadzamy usługi DDD w Krakowie, a także w pozostałych miastach w Polsce, gdyż działamy na terenie całego kraju. W naszej pracy opieramy się na zasadach bezpieczeństwa, a nasze usługi są świadczone na najwyższym poziomie.

Dezynsekcja Kraków – kiedy warto z niej skorzystać?

Dezynsekcja w Krakowie wykonywana przez naszą firmę VACO opiera się na dobraniu skutecznych metod, które pomagają zwalczyć wszelkie owady, takie jak pluskwy, muchy, osy, szerszenie, obrzeżki, meszki, karaluchy, rybiki, mrówki czy prusaki, a także ich jaja i larwy. Większość z nich utrudnia życie, a także może być niebezpieczna dla ludzi i stanowi zagrożenie dla zdrowia publicznego. Specjalizujemy się również w likwidacji szkodników żywności, w tym moli spożywczych, mklików, trojszyków, rozkruszków, wołków, a także wielu innych. Przeprowadzenie dezynsekcji w Krakowie pozwala utrzymać należytą czystość w pomieszczeniach obiektów handlowych i przemysłowych.

Dezynfekcja Kraków – na czym polega?

Dezynfekcja ogranicza ryzyko epidemiologiczne oraz rozprzestrzenianie się zakażeń poprzez usunięcie patogennych mikroorganizmów, co w obecnych czasach ma ogromne znaczenie dla naszego bezpieczeństwa. Specjalizujemy się w dezynfekcji biur, magazynów, hal produkcyjnych czy pomieszczeń użyteczności publicznych stosując metodę oprysku drobnokropelkowego. Nasze działania pozwalają skutecznie usunąć drobnoustroje, takie jak różnego rodzaju bakterie, riketsje, wirusy, grzyby i ich formy przetrwalnikowe, które również stanowią zagrożenie.

Deratyzacja Kraków i jej zakres

W naszej ofercie znajduje się również deratyzacja w Krakowie, w zakresie której gwarantujemy skuteczne zwalczanie gryzoni (myszy, szczurów i nornic), a także kretów na terenach zamkniętych, w tym na obszarach firmowych. Ponadto specjalizujemy się w zabezpieczaniu obiektów przed pojawieniem się gryzoni oraz ich utylizacji, dzięki czemu zakres usług jest pełny, a wykorzystywane w tym celu metody niezawodne.

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem