Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja Częstochowa

VACO świadczy usługi DDD dla firm, którym zależy na prowadzeniu działalności w sposób świadomy i odpowiedzialny. Co dokładnie oznacza deratyzacja, dezynsekcja i dezynfekcja? Dlaczego powinni Państwo wybrać właśnie VACO prowadząc działalność na terenie Częstochowy?

Ochrona żywności i ograniczenie zagrożenia biologicznego – deratyzacja Częstochowa

Deratyzacja jest szczególnie ważna dla firm, które w obrębie swojej działalności mają kontakt z żywnością, odpadami lub sieciami sanitarnymi. Ta usługa to nic innego, jak ochrona danej firmy przed dzikimi gryzoniami, takimi jak szczury i myszy. Zwierzęta te są szczególnie niebezpieczne w miejscach, w których znajduje się żywność oraz elektronika, czyli w większości miejsc, gdzie odbywa się produkcja, przetwórstwo lub wydawanie żywności. Szczury i myszy mogą zarówno skazić pokarm, przenosząc na niego groźne dla człowieka bakterie, jak i przegryźć kable maszyn bądź komputerów. To nie tylko niebezpieczne dla ludzkiego zdrowia, lecz także bardzo uciążliwe dla właścicieli firmy. 

Z tego względu każdy odpowiedzialny właściciel przedsiębiorstwa na terenie Częstochowy powinien wiedzieć, że usługa deratyzacji pozwala na ograniczenie zagrożenia biologicznego dla ludzi i innych zwierząt. Co więcej, poza samą deratyzacją – która w przypadku zakładów z branży spożywczej powinna odbywać się regularnie, najlepiej dwa razy w roku – powinno się na bieżąco dbać o profilaktykę każdego zakładu pracy, gdzie mogą pojawić się szczury lub myszy. W tym celu należy zabezpieczać obiekty przed szkodnikami – dbać o nisko przyciętą trawę w okolicy zakładu, dbać o szczelność pojemników z żywnością bądź odpadami. Szkodnikoszczelność jest tak naprawdę najlepszą ochroną przed negatywnymi skutkami ewentualnej obecności gryzoni w okolicy zakładu. 

Niezawodna ochrona przed drobnoustrojami – dezynfekcja Częstochowa

Dezynfekcja to kolejny istotny zabieg z zakresu usług DDD. W dobie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 przekonaliśmy się, że dezynfekcja jest jednym z najważniejszych elementów ochrony przed groźną chorobą. Tylko utrzymywanie odpowiedniego reżimu sanitarnego pozwala na odpowiednie zadbanie o zdrowie i życie zarówno pracowników, jak i klientów Państwa firmy. Co ważne, usługa dezynfekcji zwalcza nie tylko cząsteczki wirusa SARS-CoV-2, ale też inne drobnoustroje – bakterie, wirusy, roztocza, riketsje i grzyby.

Skuteczne zwalczanie insektów – dezynsekcja Częstochowa

Dezynsekcja polega na eliminacji wszelkiego rodzaju owadów – latających, biegających oraz ich larw i jaj. To zabieg szczególnie ważny w kontekście branży spożywczej. Warto pamiętać o zasadach bezpieczeństwa podczas dezynsekcji – na czas wykonywanej usługi w pomieszczeniu poddanym temu zabiegowi nie mogą znajdować się żadni ludzie ani zwierzęta, należy też wynieść lub zabezpieczyć żywność. Po wykonanej usłudze pomieszczenia muszą zostać dokładnie wywietrzone, a powierzchnie znajdujące się w zdezynsekowanym obiekcie muszą zostać umyte. 

Firma VACO jest liderem w zakresie walki ze szkodnikami oraz bezpieczeństwa sanitarnego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak ważne są nasze usługi DDD. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub chcą zamówić nasze usługi na terenie Częstochowy, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem