Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja Tychy

Nasza firma od lat specjalizuje się w świadczeniu najwyższej jakości usługi DDD w Tychach, a także w pozostałych polskich miastach, gdyż działamy na terenie całego kraju. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam spełniać wszelkie oczekiwania i potrzeby naszych klientów przy wykorzystaniu, podczas wykonywanej pracy, wysokiej klasy certyfikowanych środków i nowoczesnych metod przeznaczonych do dezynfekcji, deratyzacji i dezynsekcji w Tychach. Prowadzone przez nas działania są przede wszystkim niezawodne i skutecznie likwidują problem. Zatem jeśli szukają Państwo profesjonalnej firmy, która pomoże zwalczyć gryzonie, insekty, a także zapewni reżim sanitarny to już dziś zapraszamy do kontaktu.

Dezynfekcja Tychy – dlaczego warto wykonywać ją regularnie?

Dezynfekcja pomieszczeń w Tychach to jedna z naszych usług, która należy do najpopularniejszych. Jej głównym celem jest ograniczenie ryzyka rozprzestrzeniania się niebezpiecznych dla zdrowia i życia drobnoustrojów, w tym bakterii i wirusów różnego pochodzenia. Ma to ogromne znaczenie w kwestii bezpieczeństwa i zachowania najwyższego poziomu higieny i reżimu sanitarnego. Specjalizujemy się zarówno w dezynfekcji biur firmowych, jak i magazynów, hal produkcyjnych oraz pomieszczeń przeznaczonych do użytku publicznego. Stosujemy sprawdzoną od lat metodę oprysku drobnokropelkowego, która skutecznie usuwa szkodliwe mikroorganizmy.

Dezynsekcja Tychy – zakres naszych działań

Wykonywana przez naszą firmę VACO dezynsekcja w Tychach polega na indywidualnym podejściu do każdego zlecenia i dobieraniu najskuteczniejszych metod mających na celu szybkie i sprawne zwalczenie wszelkich owadów, wśród których można wymienić muchy, osy, szerszenie, meszki, karaluchy, rybiki, prusaki, pluskwy, obrzeżki i meszki. Dodatkowo likwidujemy także ich jaja i larwy, aby zagwarantować maksymalną efektywność wykonywanych usług. Profesjonalnie przeprowadzona dezynsekcja przez naszych specjalistów pozwala utrzymać najwyższy poziom czystości w obiektach handlowych i przemysłowych, a ponadto wpływa również na komfort i likwiduje źródła zagrożenia dla zdrowia publicznego.

Deratyzacja Tychy – czym jest i na czym polega?

W ofercie usług DDD nie mogło także zabraknąć deratyzacji w Tychach, która wykonywana jest w celu skutecznego zlikwidowania gryzoni, w tym szczurów, myszy, nornic i kretów w obszarach firmowych i na terenach zamkniętych. Stosujemy również środki zapobiegawcze, a także zapewniamy utylizację gryzoni, dzięki czemu zakres naszych działań jest pełny, a wykorzystywane nowoczesne metody i najwyższej jakości środki niezawodne.

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem