Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja Olsztyn

W naszej firmie VACO stworzyliśmy kompleksową ofertę związaną z usługami DDD, które obejmują deratyzację, dezynfekcję i dezynsekcję w Olsztynie, a także w pozostałych większych miastach zlokalizowanych na terenie Polski. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży, które pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie, gwarantujące maksymalne zabezpieczenie sanitarne dla firm. Stawiamy na bezkompromisową skuteczność, gdyż wykorzystujemy sprawdzone metody opierające się na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych, które przyczyniają się do uzyskania i utrzymania wysokiego standardu sanitarnego obiektów o różnym przeznaczeniu.

Dlaczego warto skorzystać z dezynsekcji w Olsztynie?

Podczas przeprowadzania dezynsekcji w Olsztynie wykorzystujemy sprawdzone urządzenia i atestowane preparaty, które gwarantują wysoką skuteczność w trwałym wyeliminowaniu owadów latających, biegających, a także ich jaj i larw, które również stanowią zagrożenie. Nasze metody pozwalają na szybkie pozbycie się szkodników zarówno w magazynach spożywczych, jak i w przetwórstwie rolnym. Dezynsekcja pomaga w walce z insektami (prusaki, karaluchy, pluskwy, rybiki, mrówki, mole, muchy, osy, szerszenie, obrzeżki, meszki i inne), a także ze szkodnikami magazynowymi (m.in.: wołki, trojszyki, mkliki, omacnice, rozkruszki, chrząszcze i inne).

Dezynfekcja w Olsztynie – pełen zakres usług świadczonych na najwyższym poziomie

Zachowanie najwyższego poziomu higieny i reżimu sanitarnego powinno stanowić priorytet dla każdej firmy, która dba o dobro swoje i klientów. Oferujemy niezawodną dezynfekcję w Olsztynie przeprowadzoną przy użyciu nowoczesnych urządzeń oraz sprawdzonych środków i metody dobranej na podstawie wieloletniego doświadczenia. Nasi specjaliści gwarantują wybranie tej, która okaże się w pełni skuteczna. Wśród wykorzystywanych przez nas metod możemy wyróżnić dezynfekcję termiczną, termiczno-chemiczną, chemiczną oraz ozonowanie. Wszystkie pozwalają eliminować drobnoustroje, takie jak bakterie, riketsje, wirusy, grzyby i ich przetrwalniki. Dezynfekujemy całe pomieszczenia oraz urządzenia, w tym również instalacje wentylacyjne i klimatyzacje.

Deratyzacja w Olsztynie – skuteczne metody pozbycia się gryzoni

Oferowana przez naszą firmę VACO usługa deratyzacji w Olsztynie to szereg metod służących zwalczaniu szkodliwych gryzoni (myszy, nornice, szczury, krety i inne), które są nie tylko uciążliwe, ale także ich obecność może zagrażać naszemu zdrowiu, gdyż mogą przyczynić się do rozprzestrzenienia się groźnych chorób zakaźnych. Ponadto gryzonie powodują także szkody gospodarcze, jak również mogą przyczynić się do poważnych zniszczeń różnego rodzaju instalacji. Podczas deratyzacji stosujemy wyłącznie sprawdzone preparaty, które wyróżniają się innowacyjnym składem pozwalającym uzyskać maksymalną skuteczność działania.

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem