Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja – Usługi DDD Białystok

Firma VACO od dwóch dekad oferuje kompleksowe usługi deratyzacji, dezynsekcji i dezynfekcji w niemal całej Polsce. Można z nich skorzystać również w Białymstoku. Dlaczego usługi DDD są tak istotne?

Dezynfekcja Białystok – walka z mikroorganizmami

Miejsca, które regularnie powinny być poddawane dezynfekcji to m.in. zakłady produkcji spożywczej, fermy drobiu, pokoje hotelowe, gabinety stomatologiczne, szpitale oraz pojazdy. Zabieg dezynfekcji obejmuje całe pomieszczenia wraz z ich zawartością. Ma to szczególnie miejsce w przypadku oddziałów szpitalnych i sprzętów medycznych, gdzie dezynfekcja pomieszczeń może być wymagana.

Dezynfekcja pomieszczeń ma na celu wyeliminowanie bakterii, wirusów, grzybów i riketsji oraz ich przetrwalników, które są szkodliwe dla zdrowia. Dlatego zabiegom powinny być poddawane również klimatyzacje oraz instalacje wentylacyjne. W zależności od rodzaju występujących mikroorganizmów i ich nagromadzenia, fachowcy VACO dostosowują najskuteczniejszą metodę ich usunięcia.

Deratyzacja Białystok - Niezawodna ochrona przed gryzoniami

Zarówno firmy, jak i osoby prywatne mogą skorzystać z usług deratyzacji w Białymstoku. Myszy i szczury to gryzonie, które wyrządzają szkody materialne oraz zdrowotne. Często przenoszą groźne dla człowieka choroby zakaźne. Dlatego warto skorzystać z zabiegu deratyzacji, szczególnie w miejscach takich jak zakłady przetwórstwa żywności, lokale gastronomiczne, czy magazyny płodów rolnych. Dzięki temu bezpieczeństwo sanitarne i higiena pracy zakładu zostaną znacznie podniesione.

Aby wyeliminować populacje gryzoni, stosujemy wyłącznie atestowane środki oraz profesjonalne metody, które gwarantują wysoką efektywność. Działanie specjalistów VACO dostosowane jest do charakterystyki budynków oraz typów szkodników. Tylko wyspecjalizowane działania pomogą odnieść sukces.

Dezynsekcja Białystok – eliminacja uporczywych owadów

Dezynsekcja w Białymstoku obejmuje usunięcie insektów zarówno latających, biegających, jak i ich larw. Wszelkiego rodzaju meszki, prusaki, karaluchy, pluskwy domowej, rybiki oraz inne owady, często zagnieżdżają się w pomieszczeniach biurowych, w których występują braki budowlane, bądź nie przestrzega się odpowiedniej czystości. Ponadto, szkodniki najczęściej wybierają zakłady spożywcze, w których szukają pożywienia. Przez to mogą dostać się do żywności, którą spożywają ludzie. Metody, które stosujemy podczas przeprowadzania dezynsekcji to m.in. mgławienie, zadymianie oraz dezynsekcja gazowa i opryskowa. Zabiegi dostosowane są do specyfiki obiektów, co podnosi ich skuteczność. Oferujemy profesjonalne zwalczanie pluskiew, usuwanie gniazd os, zwalczanie komarów, usługi dezynsekcji oraz deratyzacji.

Firma VACO od lat rozwija urządzenia, preparaty oraz systemy monitorowania i zwalczania szkodników. Do tego współpracuje z wieloma markami, które zajmują się produkcją środków czystości. Dzięki temu zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego. Usługi DDD dotyczą nas wszystkich, dlatego, aby zadbać o zdrowie publiczne, należy sięgać po profesjonalne rozwiązania. Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty VACO w Białymstoku.

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem