Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja – Legnica

Usługi DDD – dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja umożliwiają zachowanie higieny i zadbanie o utrzymanie zdrowia publicznego. Dlatego warto skorzystać z usług firmy VACO, która od wielu lat specjalizuje się w tego typu usługach. Obecnie VACO świadczy swoje usługi w wielu polskich miastach – należy do nich również Legnica.

Dezynfekcja Legnica – szczególnie ważna w trakcie pandemii

Dezynfekcja jest zabiegiem, który polega na usunięciu mikroorganizmów – bakterii, wirusów, grzybów i ich przetrwalników z różnego typu powierzchni. Dzięki temu możliwe jest ograniczenie ryzyka epidemiologicznego. Okazało się to szczególnie istotne w czasie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. VACO oferuje zarówno standardowe dezynfekcje w różnych miejscach – biurach, zakładach produkcyjnych i lokalach usługowych, jak i dezynfekcje nakierowaną na zwalczanie koronawirusa SARS-CoV-2. 

Warto wiedzieć, w jakich miejscach konieczna jest dezynfekcja. Legnica jest pełna takich firm – dezynfekcja powinna być przeprowadzana m.in. w magazynach, biurach, lokalach gastronomicznych i placówkach medycznych. 

Dezynsekcja Legnica – jak pozbyć się owadów?

Kolejną ważną usługą DDD jest dezynsekcja. Pod tą nazwą kryje się zabieg zwalczania owadów pełzających, biegających, a także ich jaj i larw. Ich obecność jest niepożądana w każdym budynku, jednak największe zagrożenie stanowią w przypadku miejsc zajmujących się przetwórstwem żywności, a także lokali gastronomicznych. W takich miejscach konieczne jest zachowanie szczególnej ostrożności i niedopuszczanie do pojawienia się w firmie owadów. Warto pamiętać o działaniach profilaktycznych. Nie zawsze okazują się one jednak wystarczające. W niektórych przypadkach konieczna staje się dezynsekcja. Legnica to jedno z wielu polskich miast, w którym mogą skorzystać Państwo z profesjonalnej dezynsekcji świadczonej przez firmę VACO. 

Deratyzacja Legnica – najskuteczniejsza walka z gryzoniami

Kolejną usługą z zakresu DDD jest deratyzacja. Niektóre gminy nakładają obowiązek przeprowadzania jej dwa razy do roku m.in. w przypadku lokali gastronomicznych oraz miejsc, w których prowadzone jest żywienie zbiorowe (np. szpitale, internaty szkolne, stołówki). Co więcej, deratyzacja powinna regularnie być prowadzona również w budynkach wielomieszkaniowych podpiwniczonych. To naprawdę ważne, gdyż dzikie szczury i myszy przenoszą groźne choroby, a także niszczą sieci telekomunikacyjne, instalacje sanitarne, a nawet konstrukcje budynków. VACO przeprowadza profesjonalne i skuteczne deratyzacje, również na terenie Legnicy. Poza tym warto dbać o profilaktykę – sprawdzać szczelność budynków, a także kosić nisko trawę wokół budynku, aby nie tworzyć gryzoniom naturalnych kryjówek.

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem