Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja – DDD Włocławek

VACO to lider branży Pest Control w Polsce. Misją naszej firmy jest zagwarantowanie przedsiębiorstwom oraz osobom prywatnym najwyższego poziomu bezpieczeństwa sanitarnego. Dlatego usługi DDD, które oferujemy również we Włocławku, opierają się na sprawdzonych i skutecznych metodach oraz atestowanych preparatach.

Dezynsekcja Włocławek – pewny sposób na usunięcie owadów

Insekty takie jak prusaki, karaluchy, pluskwy, mole, meszki i inne owady są bardzo szkodliwe i przede wszystkim uciążliwe dla człowieka. Ich pojawienie się może być groźne dla zdrowia, ponieważ przenoszą wiele chorób zakaźnych. Ponadto, wyrządzają szkody materialne.

Dezynsekcja we Włocławku pomaga całkowicie usunąć owady zarówno latające, jak i biegające oraz ich larwy i jaja, jednocześnie dbając o takie działanie profilaktyczne, jak szkodlikoszczelność, czyli na przykład dokładne uszczelnianie bram, murów budynku czy ścian. Zabieg ten jest szczególnie przydatny w przetwórstwie rolno-spożywczym oraz magazynach spożywczych. Stosujemy wyłącznie sprawdzone urządzenia oraz metody, takie jak m.in. mgławienie i zadymianie, które zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i higieny.

Profesjonalne zwalczanie gryzoni – deratyzacja Włocławek

Obecność gryzoni powoduje wiele szkód. Mowa tu zarówno o uszczerbku na zdrowiu człowieka, jak i zwierząt hodowlanych, ponieważ przenoszą choroby. Myszy i szczury niszczą również urządzenia, zanieczyszczają żywność oraz dewastują wszelkiego rodzaju instalacje elektryczne czy wodno-kanalizacyjne.

Zabieg deratyzacji we Włocławku przeprowadzany przez naszą firmę, odbywa się za pomocą wysoce skutecznych środków chemicznych i fizycznych. W budynkach używane są m.in. pułapki żywołowne oraz zatrzaskowe. Natomiast na zewnątrz stosuje się stacje deratyzacyjne.

Dezynfekcja Włocławek – profesjonalna eliminacja mikroorganizmów

Odpowiednio przeprowadzona dezynfekcja ma ogromne znaczenie szczególnie w dzisiejszych czasach. Skuteczne wyeliminowanie mikroorganizmów takich jak bakterie, riketsje, wirusy i grzyby, a także ich przetrwalników pomaga ograniczyć ryzyko epidemiologiczne oraz zachować bezpieczeństwo sanitarne.

Profesjonalna dezynfekcja we Włocławku opiera się na odpowiednio dobranej metodzie zwalczania drobnoustrojów. Wysoce wykwalifikowany personel VACO gwarantuje pewność stosowanych środków w zależności od rodzaju pomieszczenia, czyli m.in. dezynfekcji termicznej, termiczno-chemicznej oraz ozonowania.

Specjalistyczne DDD Włocławek

Korzystanie z usług DDD, czyli deratyzacji, dezynfekcji i dezynsekcji wiąże się z odpowiedzialnością za zdrowie i bezpieczeństwo wielu osób. Zachowanie higieny oraz odpowiednie zabezpieczenie przed szkodnikami dotyczy nas wszystkich. Dlatego warto podjąć właściwe kroki i zagwarantować szkodnikoszczelność swoich przedsiębiorstw. Z pomocą firmy VACO jest to bardzo łatwe. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy od przeszło dwóch dekad walczą o czystość zakładów pracy oraz osób prywatnych. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz drogą mailową. Usługi DDD we Włocławku to gwarancja skuteczności działania oraz atrakcyjnych cen.

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem