Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja Toruń

VACO to firma specjalizująca się w zwalczaniu różnego rodzaju szkodników, która na rynku obecna jest już od 19 lat. Nasze usługi mogą zamówić Państwo do swoich firm na terenie Torunia i okolic. Dlaczego warto skorzystać z usług DDD i dlaczego uważamy je za tak ważne? 

Przeciwdziałanie i zwalczanie owadów – dezynsekcja Toruń

Pierwszą z usług DDD, które proponujemy Państwu na terenie Torunia, jest dezynsekcja – to nic innego, jak przeciwdziałanie i zwalczanie owadów. Każdy, kto kiedyś zmagał się z problemem szkodników w swojej firmie, wie, że są one nie tylko uciążliwe, lecz także bardzo niebezpieczne. Szczególnie groźna jest obecność owadów i ich larw w magazynach żywności, lokalach gastrodnomicznych i w zakładach przetwórstwa rolno-spożywczego. 

Warto podkreślić, jak ważna w przypadku zwalczania owadów jest wcześniejsza profilaktyka. Po pierwsze, istotne jest dokładne dbanie o higienę i czystość w pomieszczeniach. Po drugie, warto zadbać o siatki przeciw owadom w oknach, a żywność przechowywać w szczelnie zamkniętych pojemnikach. Dzięki tym prostym zabiegom zapewniamy pełną szkodnikoszczelność. 

Walka z gryzoniami – deratyzacja Toruń

Deratyzacja również jest istotnym zabiegiem wchodzącym w skład usług DDD. Ta dziedzina obejmuje walkę z groźnymi gryzoniami, takimi jak myszy i szczury. Te zwierzęta nie tylko mogą przenosić groźne drobnoustroje, lecz także przegryźć kable, a co za tym idzie – zniszczyć sprzęt elektroniczny i maszyny. Jeśli chcemy uniknąć tego typu przykrych niespodzianek, warto regularnie przeprowadzać deratyzację, która w wielu branżach powinna mieć miejsce minimalnie dwa razy w roku. Niektórym zakładom, które mają kontakt z żywnością, jest to narzucane odgórnie przez gminę. Jeśli są Państwo w takiej sytuacji, polecamy usługi naszej firmy. VACO w profesjonalny i odpowiedzialny sposób przeprowadzi deratyzację. Dzięki usłudze deratyzacji z łatwością można zadbać o podniesienie poziomu bezpieczeństwa sanitarnego w zakładzie pracy. Mamy również możliwość przeszkolenia Państwa pracowników w zakresie higieny pracy i profilaktyki w walce ze szkodnikami. 

Dla zachowania najwyższego bezpieczeństwa sanitarnego – dezynfekcja Toruń

Dezynfekcja to kolejna z usług z zakresu DDD, którą oferujemy firmom znajdującym się w Toruniu. Warto podkreślić, że dezynfekcja polega na walce ze wszystkimi drobnoustrojami, między innymi bakteriami, grzybami i wirusami. Dezynfekcja jest najbardziej uniwersalnym zabiegiem, gdyż potrzebują jej zarówno zakłady związane z produkcją, jak i przechowywaniem żywności, miejsca noclegowe takie jak hotele i pensjonaty, lokale gastronomiczne, gabinety lekarskie i dentystyczne. W czasie pandemii COVID-19 dezynfekcja jest szczególnie istotną usługą, którą wykonujemy zarówno w zakładach produkcyjnych, jak i w pomieszczeniach biurowych oraz użytkowych na terenie Torunia.

VACO to przedsiębiorstwo z ogromnym doświadczeniem, które wciąż się rozwija. Z tego względu zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty. Nasze działania w zakresie usług DDD cechują się wysokim poziomem profesjonalizmu. Można skontaktować się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Warto podkreślić, że zdrowie publiczne jest naszą wspólną sprawą i dotyczy wszystkich ludzi. Razem z zaangażowaniem i odpowiedzialnym podejściem z Państwa strony, możemy uczynić Toruń miejscem bezpieczniejszym i utrzymującym odpowiedni reżim sanitarny w zakładach pracy.

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem