Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja – Rybnik

VACO to firma ciesząca się ogromnym zaufaniem na rynku. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu świadczy profesjonalne usługi DDD – dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Rybnik należy do siatki polskich miasta, w których VACO wykonuje swoje usługi. Jeśli prowadzą Państwo firmę, zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Dezynfekcja Rybnik – sprawdzony sposób na zapewnienie bezpieczeństwa

Usługa dezynfekcji powierzchni polega na usuwaniu z nich różnego rodzaju mikroorganizmów. Zaliczamy do nich bakterie, wirusy, a także grzyby i ich przetrwalniki. Nie wszystkie z nich są szkodliwe dla człowieka. Niektóre odpowiadają jednak za groźne choroby. Z tego względu bardzo istotne jest to, aby zadbać o odpowiednią i systematyczną dezynfekcję powierzchni. To szczególnie ważne w placówkach medycznych, ale też lokalach gastronomicznych, a nawet biurach czy magazynach. To, jak bardzo ważnym zabiegiem jest dezynfekcja, pokazała pandemia koronawirusa SARS-CoV-2. VACO oferuje zarówno usługę standardowej dezynfekcji, jak i tej skierowanej na walkę z patogenem wywołującym chorobę COVID-19. 

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usługi, jaką jest dezynfekcja. Rybnik to miasto, w którym znajduje się mnóstwo przedsiębiorstw. W każdym z nich powinna być prowadzona regularnie profesjonalna dezynfekcja, która pozwala na obniżenie ryzyka epidemicznego.

Dezynsekcja Rybnik – walka z owadami

Warto podejmować działania profilaktyczne chroniące firmę i towary przechowywane w jej magazynach przed szkodnikami, jakimi są owady. Do działań profilaktycznych zaliczamy m.in. montowanie siatek w oknach, sprawdzanie szczelności okien i innych części budynków oraz szczelne zamykanie pojemników z jedzeniem, jednak nie zawsze to wystarcza. Niekiedy konieczna okazuje się dezynsekcja. Rybnik należy do miast, w których VACO oferuje swoje w pełni profesjonalne usługi dezynsekcji, które są niesamowicie skuteczne. Do tego specjaliści VACO bardzo poważnie traktują wszystkie zasady BHP. Jeśli skorzystają Państwo z naszych usług, wszystkie istotne informacje zostaną Państwu przekazane właśnie przez nich.

Deratyzacja Rybnik – ochrona przed szkodnikami

Dzikie myszy i szczury to groźne szkodniki. Mogą przenosić niebezpieczne dla człowieka choroby, a także przegryzać kable, m.in. instalacje telekomunikacyjne czy informatyczne. Stanowią zagrożenie też dla instalacji sanitarnych, a nawet konstrukcji budynków.

Z tego względu regularna deratyzacja jest konieczna, m.in. w lokalach gastronomicznych, gospodarstwach rolnych, wielomieszkaniowych budynkach podpiwniczonych, a także w miejscach, gdzie prowadzi się żywienie zbiorowe (np. stołówki, szpitale, pensjonaty). Deratyzację przeprowadza się za pomocą środków fizycznych (pułapki na szczury) w środku budynku oraz środków chemicznych na zewnątrz.

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem