Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja Poznań

VACO to marka z wieloletnim doświadczeniem w rozwiązywaniu problemów, które są powodowane przez różnego rodzaju szkodniki. Nasze usługi świadczymy również na terenie Poznania. Dlaczego powinni Państwo skorzystać z usług naszej firmy?

Usługi DDD Poznań i okolice. Dlaczego warto zdecydować się na naszą firmę?

VACO to znany w całej Polsce gracz w zakresie usług Pest Control, czyli zwalczania różnego typu szkodników. Na rynku działamy już od dziewiętnastu lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dostępowi do najnowszych technologii, takich jak elektroniczny system zarządzania Pest Control, możemy poszczycić się nie tylko tym, że jesteśmy największym przedsiębiorstwem oferującym usługi DDD w kraju, lecz także przecieramy szlaki w dziedzinie bezpieczeństwa sanitarnego. 

Nasi specjaliści docierają do wielu miejsc w Polsce, w tym do Poznania. Nie ma wątpliwości, że nasze działanie w tym mieście jest zdecydowanie potrzebne. Usługi DDD to nic innego, jak dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja. Dzięki tym trzem filarom aktywności chronimy zdrowie publiczne, ograniczamy zagrożenie epidemiologiczne i obniżamy ryzyko związane ze skażeniem biologicznym.

Ochrona przed drobnoustrojami – dezynfekcja Poznań

Wszędzie, gdzie pracują ludzie, potrzebna jest dezynfekcja. Ta usługa jest szczególnie istotna podczas pandemii wirusa SARS-CoV-2. Z pewnością wiedzą Państwo, że priorytetem dla nas wszystkich powinna być ochrona ludzi, w tym klientów i pracowników firm działających na terenie Poznania. Usługa dezynfekcji eliminuje nie tylko wirusa SARS-CoV-2, lecz także inne bakterie i drobnoustroje.

Realizujemy dezynfekcję pomieszczeń biurowych, magazynowych, produkcyjnych i użyteczności publicznej. Podczas przeprowadzania usługi używamy metody oprysku drobnokropelkowego. Dzięki odpowiednio przeprowadzonej dezynfekcji,firmy działające na terenie Poznania mogą być bezpieczniejsze, co jest obecnie kluczowe ze względu na pandemię.

W walce z uciążliwymi szkodnikami– deratyzacja Poznań

Deratyzacja jest zabiegiem, który ma na celu zwalczenie obecności szkodników takich jak myszy i szczury. Dzikie gryzonie przyczyniają się do rozprzestrzeniania groźnych dla człowieka drobnoustrojów, dlatego ich obecność w zakładach produkcyjnych bądź biurach jest niepożądana. Szczury i myszy mogą też niszczyć produkty lub sprzęt. Z tego względu zaznaczamy, że nasza firma świadczy usługi deratyzacji na najwyższym poziomie. Do tego celu używamy środków chemicznych i fizycznych. 


Deratyzacja jest usługą szczególnie ważną w zakładach produkujących żywność, w magazynach, lokalach gastronomicznych, w sortowniach odpadów, jak również w miejscach, w których prowadzone jest żywienie zbiorowe (hotele, internaty, domy akademickie).

Najskuteczniejsza metoda zwalczania owadów – dezynsekcja Poznań

Równie ważną usługą dla zdrowia publicznego jest dezynsekcja. Dzięki niej można zwalczyć owady, co jest szczególnie ważne w branży spożywczej oraz przestrzeniach biurowych i użytkowych. Co ważne, po skutecznej dezynsekcji należy przewietrzyć pomieszczenie, umyć okna i powierzchnie płaskie za pomocą wody. 

Warto wiedzieć, że VACO świadczy usługi DDD na najwyższym możliwym poziomie. Stosujemy preparaty zgodne z unijnymi normami i zaleceniami WHO. Co więcej, oferujemy bardzo szybki czas wykonania usługi, a do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Gorąco zachęcamy Państwa do kontaktu z naszą infolinią lub za pośrednictwem e-maila. Po skontaktowaniu się z nami nasi pracownicy ustalą z Państwem szczegóły usługi i odpowiedzią na wszystkie istotne pytania. 

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem