Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja – Jelenia Góra

Usługi z zakresu DDD – dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja – pozwalają na ochronę zdrowia publicznego. O konieczności dbania o higienę i bezpieczeństwo wiemy od lat. Warto skorzystać z usług doświadczonej firmy VACO, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu świadczy najlepsze usługi DDD na rynku, również na terenie Jeleniej Góry.

Dezynfekcja Jelenia Góra

O tym, jak ważna jest dezynfekcja, przekonaliśmy się dobitnie w czasie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. Odpowiednia i kompleksowa dezynfekcja dopuszczonym do użytku preparatem, przeprowadzona przez VACO, pozwala na zminimalizowanie ryzyka transmisji wirusa, nawet gdy podejrzewamy, że w pomieszczeniu mogła być zarażona osoba. Warto pamiętać, że nie tylko w kontekście mikroorganizmu wywołującego chorobę COVID-19 istotna jest dezynfekcja. Jelenia Góra to miasto, w którym mieści się wiele lokali usługowych, miejsc użyteczności publicznej oraz placówki medyczne. W każdym z tych miejsc co jakiś czas musi być wykonywana dezynfekcja, która pozwoli na usunięcie mikroorganizmów – bakterii, wirusów, a także grzybów i ich przetrwalników. Dzięki temu ogranicza się ryzyko epidemiologiczne. 

Dezynsekcja Jelenia Góra

Owady, ich jaja i larwy to trudny do usunięcia problem. Z tego względu warto podejmować działania profilaktyczne, zwłaszcza we wszystkich miejscach, w których występuje kontakt z żywnością. Mowa m.in. o lokalach gastronomicznych, a także zakładach przetwórstwa żywności lub magazynach. Należy zadbać o siatki na okna, trzymać żywność jedynie w zamkniętych szczelnie pojemnikach i stosować inne formy profilaktyki. Podobne środki ostrożności warto stosować również w branżach, gdzie nie ma bezpośredniego kontaktu z żywnością – owady w biurze czy zakładzie produkcyjnym również nie są pożądane. Czasem jednak profilaktyka okazuje się nie być wystarczająca i konieczna jest dezynsekcja. Jelenia Góra należy do miast, w których swoje profesjonalne usługi w zakresie zwalczania owadów oferuje VACO. 

Deratyzacja Jelenia Góra

Kolejną istotną usługą oferowaną przez VACO jest deratyzacja. Jelenia Góra to miasto, w którym usługa ta powinna być przeprowadzana w wielu miejscach. Dlaczego? Gryzonie, takie jak dzikie myszy i szczury, to groźne szkodniki. Mogą przenosić groźne dla człowieka i zwierząt domowych choroby, a także niszczą sieci informatyczne, telekomunikacyjne, sieci kanalizacji sanitarnych, a nawet konstrukcje budynków. Z tego względu deratyzacja jest potrzebna m.in. w miejscach, gdzie prowadzone jest żywienie zbiorowe (szpitale, stołówki, hotele i pensjonaty), w zakładach gastronomicznych, w gospodarstwach rolnych i hodowlanych, a także w budynkach wielolokalowych podpiwniczonych. 

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem