Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja Lubin

Firma VACO oferuje kompleksowe usługi dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji, również na terenie Lubina. Specjaliści z firmy VACO zapraszają do współpracy wszystkie firmy, dla których ważne jest bezpieczeństwo pracowników, produkowanych lub przechowywanych towarów oraz klientów. Usługi DDD są ważnym elementem profilaktyki chorób zakaźnych oraz ogólnej higieny w miejscu pracy.

Dezynfekcja Lubin – skuteczne usuwanie mikrorganizmów

Groźne drobnoustroje, takie jak wirusy, bakterie czy grzyby, mogą wywoływać choroby i być źródłem epidemii. Ludzie na całym świecie przekonali się o tym w ciągu ostatnich lat na własnej skórze, ze względu na pandemię koronawirusa SARS-CoV-2. Z tego względu coraz więcej firm zdaje sobie sprawę, jak istotna jest odpowiednia dezynfekcja. Lubin należy do miast, w którym wykwalifikowana marka VACO oferuje profesjonalną usługę dezynfekcji. Specjaliści używają sprawdzonych, bezpiecznych i skutecznych preparatów, które usuwają mikroorganizmy mogące wywoływać u ludzi choroby. Najczęściej usługi dezynfekcji okazują być się potrzebne w miejscach takich jak laboratoria i pomieszczenia o przeznaczeniu medycznym, szpitale, pokoje hotelowe, zakłady produkcji spożywczej czy lokale gastronomiczne. Dezynfekcja jest jednak ważna również w innych miejscach, takich jak zakłady produkcyjne, a nawet biura. Dzięki odpowiedzialnemu podejściu do dezynfekcji, można uniknąć rozprzestrzeniania się chorób wywoływanych przez różnego rodzaju drobnoustroje i inne mikroorganizmy.

Deratyzacja Lubin – łatwa ochrona przed gryzoniami

Kolejną ważną usługą oferowaną przez VACO jest deratyzacja, która polega na przeciwdziałaniu gryzoniom, takim jak myszy i szczury. Te szkodniki nie tylko uszkadzają sieci telekomunikacyjne, elektryczne, informatyczne i wodnokanalizacyjne, ale także mogą przenosić niezwykle groźne choroby dla ludzi i zwierząt. Deratyzacja jest szczególnie ważna wszędzie tam, gdzie prowadzone jest żywienie zbiorowe, między innymi w hotelach, pensjonatach czy na stołówkach. Do miejsc, w których jest obowiązkowa, zaliczamy również obiekty, w których zbiera się lub przetwarza odpady, obiekty związane z branżą spożywczą, lokale gastronomiczne i inne. Wszędzie tam konieczne jest zadbanie o bezpieczeństwo wszystkich osób i zwierząt przebywających w budynku, a także zabezpieczenie przed chorobami, dlatego niekiedy konieczna jest deratyzacja. Lubin jest miastem, w którym VACO wykonuje sprawnie skuteczne deratyzacje.

Zabieg deratyzacji przeprowadzany jest za pomocą środków chemicznych lub fizycznych, zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz. Przy deratyzacji w środku budynków najczęściej stosuje się pułapki mechaniczne, natomiast na zewnątrz używane są stacje deratyzacyjne.

Dezynsekcja Lubin – skuteczne usuwanie różnego rodzaju owadów

Dezynsekcja to kolejna usługa z zakresu DDD oferowana przez VACO w Lubinie. Polega na zwalczaniu insektów, w tym owadów biegających, owadów latających, ich larw i jaj. Konieczność przeprowadzania dezynsekcji występuje wtedy, gdy owady znajdą się już w firmie czy zakładzie produkcyjnym. Ważna jest profilaktyka tego typu sytuacji, dlatego bardzo ważne jest, aby zachowywać odpowiedni poziom higieny: dbać o owadoszczelność pomieszczeń, wyposażyć siatki w okna przeciw owadom, żywność trzymać jedynie w szczelnie zamkniętych pojemnikach. Niekiedy te sposoby okazują się niewystarczające i konieczne jest właśnie dezynsekcja. Lubin należy do miast, w którym możliwe jest przeprowadzenie tej usługi w sposób bezproblemowy i profesjonalny właśnie przez VACO. Jako firma restrykcyjnie przestrzegamy zasad bezpieczeństwa w czasie dezynsekcji.

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem