Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja – Płock

Firma VACO to niekwestionowany lider usług deratyzacji, dezynfekcji i dezynsekcji w Polsce. Nasze innowacyjne i profesjonale podejście do kwestii bezpieczeństwa sanitarnego, zabezpieczania obiektów przed szkodnikami oraz ich eliminowania, przekłada się na wysoki stopień higieny zakładów pracy. Z usług VACO można skorzystać również w Płocku.

Deratyzacja Płock – efektywna ochrona przed działaniem gryzoni

Deratyzacja w Płocku obejmuje zabiegi, które mają na celu zwalczenie populacji gryzoni na danym terenie. Dotyczy to zarówno zakładów wytwarzania i przetwórstwa żywności, szpitali, gospodarstw rolnych, jak i sieci kanalizacji sanitarnej. Do tego celu wykorzystujemy zaawansowane metody chemiczne w postaci atestowanych preparatów oraz fizyczne, czyli m.in. pułapki żywołowne. Ponadto, z racji tego, że profilaktyka jest najważniejsza, proponujemy również systemy zabezpieczeń, które wyłapują myszy i szczury przed wejściem do wnętrza budynku.

Skuteczna eliminacja drobnoustrojów chorobotwórczych – dezynfekcja Płock

Wszelkiego rodzaju drobnoustroje, które znajdują się na sprzętach, ścianach oraz podłogach pomieszczeń, mogą przyczyniać się do rozprzestrzeniania zakażeń. Aby skutecznie usunąć bakterie, grzyby, wirusy oraz riketsje, należy wybrać profesjonalne i sprawdzone rozwiązania, takie jak dezynfekcja w Płocku firmy VACO. Nasze działania polegają na usuwaniu szkodliwych mikroorganizmów za pomocą metod: dezynfekcji termicznej, chemicznej, termiczno-chemicznej i ozonowania. Efektywność naszych zabiegów pozwala na zachowanie wysokiego stopnia bezpieczeństwa sanitarnego w magazynach, halach produkcyjnych, biurach czy szpitalach.

Dezynsekcja Płock – profesjonalne zwalczanie owadów

Dezynsekcja w Płocku pozwala na zwalczenie pokaźnych i tych mniejszych populacji owadów. Zarówno tych latających, jak i biegających, a także ich jaj i larw. Wysoce wykwalifikowany personel VACO skutecznie dobiera metody, które umożliwiają efektywnie wyeliminować pluskwy, mole, meszki, karaluchy, rybiki oraz inne insekty. Owady te stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia publicznego – przyczyniają się do rozprzestrzeniania chorób zakaźnych. Dlatego ich szybkie usunięcie gwarantuje przywrócenie higieny budynków. Dezynsekcja to najlepszy sposób na utrzymanie czystości w zakładach spożywczych oraz biurach i innych obiektach.

Firma VACO to zespół profesjonalistów z branży Pest Control, którzy każdego dnia służą pomocą w wyeliminowaniu szkodników zagnieżdżających się na terenach firm oraz obiektów prywatnych. Korzystając z usług fachowców, można zachowanie nieskazitelnej czystości miejsc pracy. Ponadto firma VACO dba o szkodnikoszczelność, czyli zabezpieczenie budynku przed kolejnym nalotem szkodników poprzez zabezpieczenie bram, murów oraz ścian. To walka o wysoką jakość zdrowia publicznego, która ma miejsce również w Płocku. Stosujemy wyłącznie środki wysokiej klasy oraz preparaty opatrzone odpowiednimi atestami. Nasze usługi są zgodne ze standardami Unii Europejskiej. Zachęcamy Państwa do podjęcia współpracy z naszą ekipą oraz kontaktu telefonicznego i drogą elektroniczną.

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem