Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja Kutno

VACO świadczy profesjonalne usługi z zakresu DDD, czyli dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji, także na terenie Kutna. Do współpracy zapraszamy wszystkie firmy. Jeśli szukają Państwo specjalistów, którzy umożliwią rozwiązanie problemów ze szkodnikami i profilaktykę groźnych chorób, to powinni Państwo zainteresować się ofertą firmy VACO, posiadającej ponad 20-letnie doświadczenie z zakresu DDD.

Dezynfekcja Kutno – łatwe usuwanie wszelkiego rodzaju mikroorganizmów z powierzchni

Usługa dezynfekcji umożliwia pozbycie się mikroorganizmów mogących wywoływać choroby, takich jak bakterie, wirusy, grzyby i ich przetrwalniki. Pracownicy firmy VACO poważnie podchodzą do swojej pracy, dlatego korzystają ze skutecznych preparatów i przestrzegają restrykcyjnych zasad bezpieczeństwa w czasie dezynfekcji. Z tego względu w czasie dezynfekowania pomieszczeń w budynku mogą przebywać jedynie specjaliści dokonujący dezynfekcji w specjalnych strojach ochronnych.

Pandemia koronawirusa dobitnie uświadomiła wszystkim, jak ważna jest dezynfekcja. Kutno należy do miast, w których znajduje się wiele firm, zakładów produkcyjnych i miejsc użyteczności publicznej. Wszędzie tam powinno dokonywać się dezynfekcji, a zwłaszcza w: lokalach gastronomicznych, szpitalach, laboratoriach i innych pomieszczeniach o przeznaczeniu medycznym, w zakładach produkujących żywność i innych.

Deratyzacja Kutno – likwidacja gryzoni, mogących zaszkodzić w miejscach użyteczności publicznej

Kolejną usługą istotną dla zdrowia publicznego jest deratyzacja. Oferowana przez doświadczoną firmę VACO usługa jest szczególnie ważna tam, gdzie prowadzone jest żywienie zbiorowe (hotele, szpitale, stołówki), a także w przypadku budynków wielolokalowych podpiwniczonych, zakładów produkujących żywność, w gospodarstwach rolnych i hodowlanych, sieciach kanalizacji sanitarnych i innych miejscach. W niektórych gminach narzucona jest konieczność przeprowadzania deratyzacji dwa razy do roku, najczęściej wiosną i jesienią. Wynika to z faktu, że zwalczanie gryzoni jest szczególnie ważne dla zdrowia publicznego.

Bardzo istotna jest też odpowiednia profilaktyka. Aby uchronić się przed gryzoniami, należy zadbać o szczelność budynków. Co więcej, trzeba też dbać o to, aby trawa wokół budynku była przystrzyżona, ponieważ zarośla to naturalne kryjówki dla gryzoni. Trzeba też zadbać o przechowywanie odpadów jedynie w pełni szczelnych pojemnikach. Nie zawsze profilaktyka okazuje się być wystarczająca. Wtedy właśnie konieczna jest kompleksowa deratyzacja. Kutno należy do miast, w których VACO może zaproponować Państwu deratyzację, przeprowadzoną zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Wewnątrz stosujemy pułapki mechaniczne, natomiast na zewnątrz specjalne środki chemiczne.

Dezynsekcja Kutno – skuteczne usuwanie larw i owadów

Kolejną oferowaną przez VACO ważną usługą jest dezynsekcja. W ramach niej wykwalifikowani pracownicy zwalczą za pomocą specjalnych środków chemicznych owady biegające, latające, a także ich larwy i jaja. Obecność owadów np. w zakładach przetwórstwa żywności stanowi zagrożenie dla zdrowia publicznego. Z tego względu ważna jest odpowiednia profilaktyka, a gdy ona nie wystarczy, dezynsekcja. Kutno jest miastem, w którym można skorzystać z usług VACO w tym zakresie nie tylko w zakładach produkcyjnych, ale też np. w biurach. Ważnym krokiem przed każdym przystąpieniem do dezynsekcji jest odnalezienie skupiska szkodników.

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem