Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja – Puławy

Puławy należą do miejscowości, w których swoje profesjonalne usług DDD świadczy VACO. VACO jest firmą z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w zakresie pest control. Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty i zadbania o zdrowie swoich pracowników, klientów i zachowania wysokiego stopnia higieny oraz szkodnikoszczelności.

Dezynfekcja Puławy – skuteczna redukcja ryzyka epidemicznego!

Usługa dezynfekcji pozwala na usunięcie groźnych mikroorganizmów, takich jak bakterie, wirusy oraz grzyby i ich przetrwalniki. Chociaż wiele mikrobów nie jest groźnych dla człowieka, niektóre z nich mogą wywoływać groźne choroby. Regularne przeprowadzanie dezynfekcji pozwala na diametralne obniżenie ryzyka epidemicznego. VACO oferuje zarówno usługę standardowej dezynfekcji, jak i tej nakierowanej na zwalczanie koronawirusa SARS-CoV-2. Taka usługa jest konieczna w sytuacji, gdy mają Państwo podejrzenia, że w pomieszczeniu mógł przebywać ktoś zarażony wirusem wywołującym chorobę COVID-19.

Zachęcamy Państwa do korzystania z usługi, jaką jest dezynfekcja. Puławy należą do miast, w których VACO świadczy wszystkie swoje usługi DDD; dezynfekcja jest tą z nich, która pozwala na obniżenie ryzyka epidemicznego, a co za tym idzie – ochronę zdrowia pracowników i klientów. 

Dezynsekcja Puławy – efektywne przeciwdziałanie owadom

Owady i ich larwy czy jaja mogą być zagrożeniem dla zdrowia publicznego. Z tego względu w przypadku pojawienia się ich na terenie Państwa firmy, konieczne jest skorzystanie z profesjonalnej usługi, jaką jest dezynsekcja. Puławy są w tej kwestii obsługiwane przez firmę VACO, która charakteryzuje się profesjonalnym podejściem do dezynsekcji. Możliwe jest szybkie i bezproblemowe usunięcie owadów. Dodatkowo specjaliści VACO zachowują ogromny poziom bezpieczeństwa podczas przeprowadzania dezynsekcji. Poinformują także Państwa o wszystkich istotnych zasadach.

Warto pamiętać, że profilaktyka jest istotnym elementem w przypadku ochrony przed owadami. Należy montować siatki w oknach, żywność trzymać w zamkniętych pojemnikach, a także regularnie sprawdzać szczelność okien i innych części budynków.

Deratyzacja Puławy – zwalczanie groźnych gryzoni

Ostatnią z podstawowych usług DDD jest deratyzacja. Puławy to miejscowość, w której znajduje się wiele miejsc, gdzie powinna być regularnie przeprowadzana walka z gryzoniami. Mowa m.in. o miejscach, gdzie prowadzi się żywienie zbiorowe (pensjonaty, stołówki, szpitale), a także o lokalach gastronomicznych, gospodarstwach rolnych, a nawet blokach mieszkalnych i innych budynkach wielomieszkaniowych podpiwniczonych. Gryzonie, takie jak myszy i szczury szkodzą ludziom, m.in. niszcząc sieci telekomunikacyjne czy instalacje sanitarne. Mogą też przenosić choroby, dlatego regularna dera

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem