Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja – Świecie

Dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja to usługi DDD oferowane przez profesjonalną firmę VACO, która jest obecna na rynku od wielu lat i specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu pest control. Jeśli zależy Państwu na dbaniu o zdrowie publicznie oraz szkodnikoszczelność warto zainteresować się bogatą ofertą VACO.

Dezynfekcja Świecie – dbałość o zdrowie pracowników i klientów

Jedną z podstawowych usług DDD jest dezynfekcja. Świecie należy do miast, w których mieści się wiele firm i przedsiębiorstw, a wszystkie z nich wymagają dezynfekcji. Jest ona szczególnie ważna m.in. w placówkach medycznych czy lokalach gastronomicznych oraz zakładach przetwórstwa żywności. W praktyce jednak powinna być co jakiś czas wprowadzana wszędzie tam, gdzie przebywają ludzie. Dzięki dezynfekcji możliwe jest usunięcie groźnych dla człowieka bakterii, wirusów oraz grzybów i ich przetrwalników. Regularna dezynfekcja to element profilaktyki, który pozwala na ograniczenie ryzyka epidemicznego.

O tym, jak istotna jest dezynfekcja, przekonaliśmy się w czasie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. Reżim sanitarny jest istotny, a w jego ramach powinno się dezynfekować powierzchnie możliwie często. VACO oferuje zarówno usługę standardowej dezynfekcji różnego typu powierzchni, jak i usługę wyspecjalizowaną w usuwaniu potencjalnie obecnego wirusa wywołującego chorobę COVID-19.

Dezynsekcja Świecie – walka ze szkodnikami jest ważna dla zdrowia publicznego

Dezynsekcja należy do usług DDD oferowanych przez VACO. Polega na walce z owadami pełzającymi, biegającymi, a także ich larwami i jajami za pomocą środków chemicznych. Jeśli w Państwa firmie pojawiły się owady, niezbędna będzie dezynsekcja. Świecie należy do miast, w których jako VACO oferujemy Państwu szeroką gamę naszych usług. Nasi specjaliści podchodzą do dezynsekcji w pełni profesjonalnie i zachowują przy tym wszystkie konieczne zasady bezpieczeństwa.

Deratyzacja Świecie – gryzonie mogą być dużym problemem

Gryzonie to kolejna kategoria szkodników, z którymi VACO walczy w ramach swoich usług DDD. Warto wiedzieć, że dzikie myszy i szczury mogą przenosić choroby groźne dla człowieka i zwierząt domowych. Co więcej, mogą też być powodem uszkodzenia różnego typu sieci, np. sieci informatycznych, telekomunikacyjnych, a także instalacji sanitarnych. Ich obecność może zagrozić nawet konstrukcji budynków.

Z tego względu niekiedy niezbędna jest deratyzacja. Świecie to miejscowość, w której znajduje się wiele miejsc, które powinny być regularnie poddawane deratyzacji. Mowa m.in. o wielomieszkaniowych budynkach podpiwniczonych, lokalach gastronomicznych i miejscach, gdzie prowadzi się żywienie zbiorowe (np. stołówki, szpitale). Deratyzację przeprowadza się za pomocą środków fizycznych – pułapek (wewnątrz budynków) i chemicznych (na zewnątrz). Ponadto warto pamiętać o profilaktyce – sprawdzaniu szkodnikoszczelności budynków, zachowywaniu higieny, zamykaniu pojemników ze śmieciami, a także strzyżeniu traw wokół Państwa firmy – dzięki temu nie tworzą się naturalne kryjówki dla gryzoni.

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem