Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja Bytom

Nasza firma VACO to jeden z liderów na rynku jeśli chodzi o usługi DDD przeprowadzane na terenie całej Polski. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, które pozwoliło nam stworzyć ofertę związaną między innymi z realizacją skutecznej dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji w Bytomiu. Misją naszej działalności jest zapewnienie bezpieczeństwa ekonomicznego, wizerunkowego oraz sanitarnego, z tego też względu zespół specjalistów VACO składa się wyłącznie z kompetentnych i doświadczonych osób, które mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. Podczas przeprowadzanych działań wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone preparaty, nowoczesny sprzęt oraz niezawodne metody dostosowane do skali i rodzaju problemu.

Dezynfekcja w Bytomiu przy wykorzystaniu niezawodnych metod

Nasi pracownicy specjalizują się w przeprowadzaniu skutecznej dezynfekcji w Bytomiu na terenie pomieszczeń biurowych, produkcyjnych, magazynowych, a także tych przeznaczonych do użyteczności publicznej. Działania pomagają w skutecznej walce z różnego rodzaju drobnoustrojami i mikroorganizmami, wśród których można wymienić riketsje, wirusy, grzyby i bakterie. Ich obecność jest bardzo niebezpieczna dla naszego życia i zdrowia, dlatego prowadzone prace pomagają w zachowaniu najwyższego poziomu higieny i reżimu sanitarnego.

Dezynsekcja w Bytomiu – skuteczne i kompleksowe działania doświadczonych specjalistów

Wykorzystywane przez naszych specjalistów techniki i metody pozwalają na błyskawiczne pozbycie się szkodników zarówno w magazynach spożywczych, jak i w przetwórstwie rolnym. Dezynsekcja w Bytomiu pomaga w walce z różnego rodzaju insektami (prusaki, karaluchy, pluskwy, rybiki, mrówki, mole, muchy, osy, szerszenie, obrzeżki, meszki i inne), a także ze szkodnikami magazynowymi (m.in.: wołki, trojszyki, mkliki, omacnice, rozkruszki, chrząszcze i inne). Nasze działania zawsze odbywają się w oparciu o sprawdzony sprzęt oraz atestowane preparaty.

Deratyzacja w Bytomiu – skuteczna walka z gryzoniami

Kolejną usługą świadczoną przez naszą firmę jest deratyzacja w Bytomiu, której celem jest skuteczna eliminacja gryzoni, w tym szczurów, nornic, myszy i kretów w obiektach zamkniętych, a także w pobliskim otoczeniu, co zapewnia maksymalną efektywność. Nasze działania w zakresie tej usługi opierają się na zastosowaniu atestowanych i certyfikowanych środków, a także niezawodnych metod, które są dobierane na podstawie wielkości populacji gryzoni oraz charakterystyki danego obiektu.

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem