Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja – Krosno

Usługi DDD – dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji – oferowane przez firmę VACO wyróżniają się ogromnym profesjonalizmem. VACO ze swoim wieloletnim doświadczeniem oferuje przedsiębiorcom szeroką gamę profesjonalnych usług, które pomagają w dbaniu o zdrowie publiczne.

Dezynfekcja Krosno – ochrona dla pracowników i klientów

Dzięki usłudze dezynfekcji możliwe jest zminimalizowanie zagrożenia epidemicznego i ochrona wszystkich osób korzystających z lokalu przed groźnymi chorobami. Dezynfekcja powierzchni polega na usunięciu z niej specjalnymi preparatami potencjalnie groźnych mikroorganizmów, takich jak bakterie, grzyby i ich przetrwalników, a także wirusy. Działania dezynfekcyjne są ważne wszędzie tam, gdzie regularnie przebywają ludzie, a zwłaszcza np. w placówkach medycznych.

W czasie pandemii COVID-19 dezynfekcja stała się jeszcze ważniejszym zabiegiem. Jeśli mają Państwo podejrzenie, że w danym pomieszczeniu przebywała osoba potencjalnie zarażona wirusem SARS-CoV-2, warto zlecić profesjonalną usługę dezynfekcji. Zachęcamy również do rutynowego korzystania z usługi, jaką jest dezynfekcja. Krosno należy do miejscowości, do których VACO dociera ze swoimi specjalistycznymi usługami.

Dezynsekcja Krosno – jak przebiega dezynsekcja?

Warto podejmować działania profilaktyczne, dzięki którym będzie możliwe zabezpieczenie obiektów przed szkodnikami. Mowa m.in. o sprawdzaniu szczelności budynków, zachowywaniu ogólnej higieny, a także przechowywaniu żywności jedynie w szczelnych pojemnikach. Nie zawsze okazuje się to wystarczające. Jak zwalcza się owady pełzające, biegające, a także ich larwy i jaja? Najlepiej skorzystać z profesjonalnych usług firmy VACO.

Dezynsekcja polega na potraktowaniu całego pomieszczenia specjalnymi środkami chemicznymi. Przed przejściem do dezynsekcji należy zadbać o odłączenie sprzętów od prądu, a także opuszczenie budynku przez ludzi i zwierzęta. Specjaliści VACO bacznie przestrzegają zasad BHP w czasie usługi, jaką jest dezynsekcja. Krosno to miejscowość, w której dostępna jest również ta usługa VACO.

Deratyzacja Krosno – ochrona przed szkodnikami

Gryzonie mogą przenosić choroby, a także uszkadzać mechanicznie różnego typu sieci (np. telekomunikacyjne, informatyczne). Mogą nawet naruszać konstrukcję budynków. Z tego względu ważna jest szkodnikoszczelność obiektów. Co jakiś czas konieczna jest deratyzacja, zwłaszcza w miejscach takich jak lokale gastronomiczne, miejsca z prowadzonym żywieniem zbiorowym (hotele, szpitale, stołówki), gospodarstwa rolne. Zabieg trzeba regularnie przeprowadzać też w wielomieszkaniowych budynkach. Z tego względu polecamy Państwu firmę VACO do profesjonalnego wykonania usługi, jaką jest deratyzacja. Krosno to miejscowość, w której w wielu miejscach istnieje potrzeba wykonania jej ze względu na specyfikę budynków.

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem