Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja Głogów

VACO od lat specjalizuje się w dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Dzięki naszym usługom możliwe jest rozwiązanie problemów związanych z różnego typu szkodnikami. Co więcej, dzięki naszym działaniom możliwe jest przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się chorób zakaźnych i przenoszonych przez szkodniki. Firma VACO oferuje profesjonalne usługi DDD na terenie Głogowa.

Dezynfekcja Głogów – skuteczna, jakże ważna w dzisiejszych czasach walka z mikroorganizmami

Usługi dezynfekcji są szczególnie ważne, co pokazała pandemia koronawirusa SARS-CoV-2. Dzięki odpowiedniej dezynfekcji przeprowadzonej za pośrednictwem specjalnych środków chemicznych możliwe jest usunięcie groźnych drobnoustrojów (bakterii, wirusów, grzybów i ich przetrwalników), odpowiedzialnych za wywoływanie różnego typu chorób. Warto wiedzieć, gdzie powinna być regularnie przeprowadzana dezynfekcja. Głogów jest miastem, w którym znajduje się wiele firm, dlatego należy podkreślić, że taka usługa powinna być przeprowadzana wszędzie tam, gdzie pracują ludzie i są obsługiwani klienci, a w szczególności w lokalach gastronomicznych, w halach produkcyjnych gdzie wytwarzana jest żywność, w hotelach, pensjonatach, szpitalach, laboratoriach i innych miejscach o przeznaczeniu medycznym. VACO oferuje kompleksowe usługi dezynfekcji i poważnie podchodzi do bezpieczeństwa osób przebywających w budynkach poddanych tej usłudze, dlatego doświadczeni pracownicy firmy VACO przestrzegają przepisów nakazujących opuszczenie dezynfekowanego pomieszczenia przez ludzi i zwierzęta.

Deratyzacja Głogów – walka z gryzoniami i szkodnikami

Deratyzacja polega na usuwaniu szkodników – gryzoni, takich jak myszy czy szczury. Zwierzęta te stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa ludzi oraz zwierząt domowych i hodowlanych, ponieważ mogą przenosić groźne choroby. Co więcej, niszczą sieci elektryczne, teleinformatyczne, wodnokanalizacyjne, a nawet konstrukcje budynków. Z tego względu deratyzacja jest konieczna między innymi w miejscach, gdzie prowadzi się żywienie zbiorowe (szpitale, hotele, pensjonaty, stołówki), w zakładach przetwórstwa żywności i w lokalach gastronomicznych, w gospodarstwach rolnych i hodowlanych, w wielolokalowych budynkach podpiwniczonych i innych miejscach. Wiele gmin ustala obowiązek przeprowadzania deratyzacji, najczęściej dwa razy do roku, czyli wiosną i jesienią. Regularność dokonywania deratyzacji jest bardzo ważna, gdyż dzięki temu możliwe staje się utrzymanie bezpieczeństwa. Warto też stosować odpowiednią profilaktykę, czyli zadbać o szczelność budynków, o zabezpieczenie otworów ściekowych i kanalizacyjnych, a także o przycinanie trawy wokół obiektu i przechowywanie odpadów w szczelnie zamykanych pojemnikach. Niekiedy nawet najlepiej prowadzona profilaktyka jednak okazuje się być niewystarczająca. Wtedy konieczna jest deratyzacja. Głogów należy do miast, w których VACO oferuje profesjonalną deratyzację.

Dezynsekcja Głogów – profesjonalne pozbycie się problemu z owadami

Dezynsekcja polega na pozbywaniu się szkodników, takich jak owady biegające, latające, a także ich jaja i larwy. Musi być wykonywana między innymi w miejscach związanych z przetwórstwem, przechowywaniem i przyrządzaniem żywności. Współcześnie możliwa jest bardzo bezpieczna dezynsekcja. Głogów to miasto, w którym swoje usługi świadczy VACO. Przykładamy ogromną uwagę do odpowiedniego zabezpieczania pomieszczeń, które podlegają dezynsekcji i braku obecności ludzi i zwierząt podczas tego procesu.

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem