Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja – Słupsk

VACO jest firmą specjalizującą się w rozwiązaniach z zakresu pest control, czyli zwalczania różnego rodzaju szkodników. Firma cieszy się zaufaniem na rynku od wielu lat. Oferujemy Państwu szeroką ofertę usług DDD. Słupsk należy do miejscowości, w których można zapewnić swojej firmie i domostwu szkodnikoszczelnośc oraz bezpieczeństwo sanitarne.

Dezynfekcja Słupsk – minimalizacja ryzyka epidemicznego.

Dezynfekcja jest jedną z podstawowych usług oferowanych w ramach DDD przez VACO. Jest ona niezwykle istotna. Umożliwia usunięcie mikroorganizmów takich jak wirusy, bakterie oraz grzyby i ich przetrwalniki z różnego typu powierzchni. Dzięki temu możliwe jest znaczne obniżenie zagrożenia epidemicznego. Wiele mikroorganizmów wcale nie jest groźnych dla człowieka, ale niektóre mogą wywoływać groźne choroby, o czym przekonaliśmy się w kontekście pandemii COVID-19 wywołanej koronawirusem SARS-CoV-2.

VACO oferuje profesjonalne usługi zarówno w przypadku dezynfekcji nastawionej na walkę z wirusem SARS-CoV-2, jak i standardowych działań dezynfekcyjnych. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty i regularnego zamawiania usługi, jaką jest dezynfekcja. Słupsk jest sporym miastem, w którym mieści się dużo lokali usługowych, miejsc użyteczności publicznej i zakładów produkcyjnych – to przykłady obiektów, w których regularna dezynfekcja znacznie zmniejsza ryzyko epidemiczne.

Dezynsekcja Słupsk – dbanie o zdrowie publiczne

Dezynsekcja polega na zwalczaniu owadów biegających, pełzających, ich larw i jaj. Ze względu na zdrowie publiczne, w przypadku przedostania się owadów do miejsca pracy – zwłaszcza jeśli to miejsce, w którym odbywa się praca z żywnością, np. jej przetwórstwem lub przygotowywaniem – konieczna jest dezynsekcja. Słupsk należy do miast, w których swoje profesjonalne usługi dezynsekcji oferuje VACO.

W ramach profilaktyki warto zadbać o szkodnikoszczelność obiektów, np. regularnie sprawdzać szczelność okien i innych części budynku, przechowywać żywność w zamkniętych pomieszczeniach, a także zamontować siatki na okna.

Deratyzacja Słupsk – walka ze szkodnikami

Kolejną z usług DDD jest deratyzacja. Polega ona na zwalczaniu szkodników za pomocą środków fizycznych (pułapek – w środku budynków) oraz chemicznych (na zewnątrz). Ze względu na higienę, bardzo ważna jest walka ze szkodnikami – mogą one przenosić groźne dla człowieka choroby. Co więcej, gryzonie takie jak dzikie szczury i myszy mogą być zagrożeniem też dla różnego rodzaju sieci (np. telekomunikacyjnych, informatycznych, a także instalacji sanitarnych), jak i dla konstrukcji budynków. Właśnie dlatego bardzo ważna jest deratyzacja. Słupsk należy do miast, w których powinna być przeprowadzana regularnie w wielu miejscach ze względu na rozbudowaną ofertę gastronomiczną, dużą ilość budynków podpiwniczonych wielomieszkaniowych, a także obecność miejsc z prowadzonym żywieniem zbiorowym (internaty, stołówki, hotele, szpitale). We wszystkich tych miejscach ważna jest regularna deratyzacja.

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem