Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja – Piotrków Trybunalski

Dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja to tak zwane usługi DDD, które wpływają na utrzymanie zdrowia publicznego i reżimu sanitarnego. Dzięki skorzystaniu z usług DDD mogą Państwo zatroszczyć się o zdrowie swoich pracowników i klientów. Piotrków Trybunalski należy do miejscowości, w których profesjonalne usługi w tym zakresie prowadzone są przez VACO – firmę DDD z wieloletnim doświadczeniem.

Dezynfekcja Piotrków Trybunalski – usuwanie groźnych mikroorganizmów

Dezynfekcja polega na oczyszczeniu różnego typu powierzchni z mikroorganizmów, takich jak bakterie, wirusy, grzyby i ich przetrwalniki. Warto wiedzieć, że chociaż wiele organizmów tego typu nie jest groźnych dla człowieka, niektóre mogą wywoływać ciężkie choroby. Z tego względu dezynfekcja jest istotna m.in. w placówkach medycznych, ale też w lokalach gastronomicznych, magazynach, a także w każdym innym miejscu, gdzie pracują ludzie. Okazało się to szczególnie istotne w czasie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. VACO ze względu na swoje wieloletnie doświadczenie w zakresie dezynfekowania różnych pomieszczeń obecnie oferuje zarówno dezynfekcję standardową, jak i tę nastawioną na usuwanie wirusa wywołującego chorobę COVID-19. Zapraszamy Państwa do skorzystania z usługi, jaką jest dezynfekcja. Piotrków Trybunalski to miejscowość, w której znajduje się wiele siedzib przedsiębiorstw oraz innych lokali, które wymagają dezynfekcji, co umożliwia ograniczenie ryzyka epidemiologicznego.

Dezynsekcja Piotrków Trybunalski – eliminacja owadów

Dezynsekcja to kolejna usługa z zakresu DDD oferowana na terenie miejscowości, którą jest Piotrków Trybunalski. Firma VACO dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu podchodzi profesjonalnie do kwestii dezynsekcji. Cały proces eliminacji szkodników odbywa się sprawnie i przy zachowaniu zasad wzmożonego bezpieczeństwa. 

 

Zabieg dezynsekcji jest konieczny wszędzie tam, gdzie pojawią się owady biegające, pełzające, a także larwy i jaja owadów. Aby uchronić firmę przed ich pojawieniem się, powinni Państwo prowadzić odpowiednie działania profilaktyczne, takie jak m.in. montaż siatek na oknach oraz przechowywanie jedzenia w szczelnych pojemnikach. Obecność owadów jest szczególnie niepożądana w miejscach, gdzie odbywa się przetwórstwo żywności lub wydawanie jedzenia. W zakładach produkujących żywność, lokalach gastronomicznych i na stołówkach szczególnie istotna jest właśnie dezynsekcja. Piotrków Trybunalski jest również obsługiwany przez firmę VACO w tym zakresie.

Deratyzacja Piotrków Trybunalski – jak pozbyć się szczurów?

Dzikie gryzonie, takie jak myszy i szczury, są szkodliwe – mogą przenosić groźne choroby. Częściej niszczą sieci telekomunikacyjne i informatyczne, instalacje sanitarne, a nawet konstrukcje budynków. Z tego względu konieczna w wielu miejscach jest deratyzacja. Piotrków Trybunalski jest pełen miejsc, w których ten zabieg powinien być wdrożony. Zaleca się regularnie przeprowadzać deratyzację m.in. w budynkach wielomieszkaniowych podpiwniczonych, w lokalach gastronomicznych, w gospodarstwach rolnych i hodowlanych oraz miejscach, gdzie prowadzi się żywienie zbiorowe.

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem