Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja – DDD Żukowo

DDD, czyli dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja, to usługi, które świadczy swoim klientom w Żukowie firma DDD VACO Part of Rentokil. Zajmujemy się zarówno fachowym rozpoznaniem zagrożeń ze strony drobnoustrojów, insektów czy gryzoni, jak i sprawną ich eliminacją. Dokładamy również wszelkich starań, aby zapobiec ich powrotowi w przyszłości. Poznając specyfikę działania danego zakładu, jesteśmy w stanie wprowadzić w życie najbardziej skuteczne rozwiązania dodatnio wpływające na poziom bezpieczeństwa i higieny pracy.

Deratyzacja Żukowo – pozbądź się problemu gryzoni w zakładzie pracy

Obecność gryzoni – szczurów i myszy – w zakładzie produkcyjnym, magazynie, sklepie czy lokalu świadczącym różnego rodzaju usługi zawsze jest niepożądana. Pod uwagę bowiem trzeba wziąć nie tylko ryzyko epidemiologiczne, lecz także możliwość uszkodzenia sprzętu lub zanieczyszczenia przechowywanego towaru. Deratyzacja w Żukowie, którą może przeprowadzić nasza firma, możliwa jest dzięki umiejętnemu zastosowaniu mechanizmów takich jak pułapki zatrzaskowe i środków chemicznych wabiących i zwalczających szkodniki. Deratyzacja w Żukowie – która w przypadku wielu firm jest obowiązkiem prawnym – może dotyczyć, obok obiektów już wymienionych, miejsc takich jak gospodarstwa rolne, fermy, hotele, pensjonaty, szpitale czy przychodnie.

Dezynsekcja Żukowo – rozwiąż problem insektów szybko i skutecznie

Innego rodzaju szkodnikami, które mogą doprowadzić do zagrożenia zdrowia i życia oraz poważnych strat finansowych, są różnego rodzaju insekty. Dezynsekcja w Żukowie, przeprowadzana w tego samego rodzaju obiektach co deratyzacja – może być wymierzona m.in. w karaluchy, pluskwiaki, muchy, osy i szerszenie, mrówki, czy też np. mole i obrzeżki. Działania przeprowadzane z użyciem środków chemicznych i termicznych są skuteczne zarówno w zwalczaniu jaj i larw, jak i dojrzałych organizmów. Przeprowadzamy je także w biurach, placówkach sportowych, w blokach mieszkalnych i na posesjach prywatnych.

Dezynfekcja Żukowo – zwalcz niebezpieczne drobnoustroje

Dezynfekcja w Żukowie, która należy do usług oferowanych przez firmę DDD VACO, za cel bierze sobie wrogów o wiele mniejszych niż gryzonie czy insekty. Mowa o mikroskopijnych organizmach takich jak wirusy (również COVID-19) bakterie, grzyby czy roztocza, które mogą wywierać skrajnie niekorzystny wpływ na zdrowie i dobre samopoczucie pracowników. Podstawową metodą dezynfekcji w Żukowie jest oprysk drobnokropelkowy z wykorzystaniem preparatów zaaprobowanych przez Ministerstwo Zdrowia. W zależności od specyfiki przypadku (i charakteru dezynfekowanych pomieszczeń) możliwym rozwiązaniem może okazać się także wykorzystanie zamgławiacza termicznego czy ozonowanie pomieszczeń w ramach kompleksowej dezynfekcji w Żukowie i okolicach miasta.

Jeśli zatem poszukujesz profesjonalnej dezynfekcji, dezynsekcji czy deratyzacji w Żukowie – nawiąż z nami kontakt. Po przeprowadzeniu audytu obiektu będziemy w stanie określić, jakie działania okażą się niezbędne w danym przypadku, a następnie zadbamy o bezpieczeństwo sanitarne w Twojej firmie.

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem