Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja – DDD Strzelin

Pragniesz zabezpieczyć swój obiekt firmowy przed szkodnikami i zadbać o zdrowie pracowników, zwalczając drobnoustroje chorobotwórcze? Mamy dobrą wiadomość – Strzelin należy do miast, w których fachowe usługi z zakresu dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji zapewnia firma DDD VACO Part of Rentokil. Działamy wieloaspektowo, z uwzględnieniem specyfiki działalności klienta i zawsze zgodnie z prawem. Dowiedz się, na czym polegają nasze usługi.

Dezynfekcja Strzelin – eliminacja zagrożeń ze strony bakterii, wirusów czy grzybów

Dezynfekcja przeprowadzana w Strzelinie przez DDD VACO polega na zwalczaniu wykrytych w pomieszczeniu mikroorganizmów, z którymi kontakt może prowadzić do zagrożenia dla zdrowia, a nawet życia. W ramach dezynfekcji w Strzelinie możemy dokonywać oprysków drobnokropelkowych, wykorzystywać parę wodną, promieniowanie UV czy ozon. Mamy doświadczenie w dezynfekcji zakładów produkcyjnych, gospodarstw rolnych, ferm drobiu, sklepów, lokali gastronomicznych, środków transportu, czy też placówek medycznych. Na zlecenie naszych klientów jesteśmy w stanie w Strzelinie przeprowadzić także dezynfekcję budynków mieszkalnych.

Dezynsekcja Strzelin – sprawdzone metody walki z insektami

Działania z zakresu dezynsekcji w Strzelinie obejmują szereg działań związanych ze zwalczaniem w budynkach firmowych i obiektach użyteczności publicznej niepożądanych insektów. Dezynsekcja w Strzelinie może zatem mieć na celu eliminację karaluchów, much, chrząszczy, mrówek, pluskiew, rybików, czy też innego rodzaju szkodników magazynowych. Przeprowadzając dezynsekcję w Strzelinie, możemy skorzystać z jednej ze sprawdzonych i wysoce skutecznych metod walki z insektami. W naszej pracy stosujemy zarówno preparaty chemiczne, jak i nowatorskie rozwiązania takie jak zamgławianie termiczne. Z naszych usług są w stanie skorzystać przedsiębiorcy działający w wielu różnych branżach, jak i osoby reprezentujące placówki publiczne, czy też klienci pragnący oczyścić z intruzów swoje domy.

Deratyzacja Strzelin – sposób na uciążliwe gryzonie

Rzetelny monitoring zagrożenia ze strony gryzoni jest powinnością przedstawicieli wielu branży działających na rynku, jak również osób sprawujących pieczę nad obiektami o znaczeniu publicznym. Decydują o tym przepisy, jak również troska o bezpieczeństwo sanitarne pracowników i innych osób oraz przeciwdziałanie powstawaniu strat materialnych. Deratyzacja w Strzelinie przeprowadzana przez VACO DDD to kompleksowe działania, których skuteczność opiera się na wykorzystaniu tradycyjnych pułapek mechanicznych oraz środków chemicznych o potwierdzonej skuteczności działania. Jakich obiektów może dotyczyć deratyzacja w Strzelinie? Zaliczamy do nich m.in. magazyny, sklepy, budynki mieszkalne, obiekty użyteczności publicznej, placówki sportowe czy medyczne.

Jeśli jesteś zainteresowany usługami z zakresu dezynfekcji, dezynsekcji czy deratyzacji w Strzelinie, nawiąż kontakt z VACO DDD. Zapewniamy bezpłatny audyt, który pozwoli nam ocenić skalę zagrożenia i zaplanować niezbędne kroki.

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem