Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja – DDD Strzegom

Dezynfekcja, dezynsekcja oraz deratyzacja to podstawowe metody zapewniające perfekcyjną higienę mieszkań, domów i obiektów użytku publicznego. Niestety nadal bardzo mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że działania DDD dotyczą każdego z nas, bez wyjątku. Firma VACO z siedzibą we Wrocławiu świadczy swoje usługi sanitarne również w innych miejscowościach, takich jak Strzegom. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą już dziś. Wzmożony reżim sanitarny obowiązujący na co dzień głównie w szpitalach czy też placówkach społecznych lub miejscach pracy powinien obowiązywać także w naszych domach. Właściwa higiena otoczenia gwarantuje bowiem zdrowie oraz dobre samopoczucie domowników.

Dezynfekcja Strzegom – reżim sanitarny na najwyższym poziomie

Marka VACO świadczy profesjonalne usługi sanitarne w placówkach publicznych, medycznych, a także w prywatnych domach i mieszkaniach. Dezynfekcja wykonywana w miejscowości Strzegom polega na całkowitym usunięciu z powierzchni użytkowych szkodliwych dla zdrowia grzybów, wirusów, bakterii, drobnoustrojów, jak i patogenów. Metodę tą stosujemy nie tylko w budynkach, ale również w pojazdach. Reżim sanitarny jest niezwykle istotny dla ludzkiego zdrowia, szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy cały świat zmaga się z wszechobecną pandemią. Dlatego już dziś zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą w celu zatroszczenia się o siebie, a także swoich najbliższych. Regularnie wykonywana dezynfekcja gwarantuje bezpieczeństwo sanitarne, na które każdy z nas zasługuje.

Dezynsekcja Strzegom – zwalczymy każdy rodzaj owadów

Dezynsekcja to nic innego, jak wykorzystanie odpowiednich środków chemicznych, które skutecznie zwalczają owady pojawiające się w miejscach zamieszkania tudzież w obiektach społecznych. Obecność prusaków, moli, mrówek, pluskiew, szerszeni, os, karaluchów i wielu innych gatunków robaków potrafi zaburzyć codzienne funkcjonowanie człowieka. Wyeliminowanie ich ogólnodostępnymi substancjami owadobójczymi jest niemal niemożliwe, ponieważ osobniki te rozmnażają się w zatrważającym tempie. Dlatego z pomocą przybywa firma VACO. Dezynsekcja wykonywana przez naszych specjalistów sanitarnych w miejscowości Strzegom zapewni Państwu uwolnienie się od niechcianych współlokatorów. Substancje aktywne rozpylane w pomieszczeniach likwidują owady natychmiast. Ale to nie wszystko, ponieważ ich działanie zabezpieczy wnętrza przed ponownym pojawieniem się intruzów. Warto również wspomnieć, że toksyczne dla owadów opary są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych.

Deratyzacja Strzegom – gryzonie nie mają z nami szans

Jeżeli w swoim domu lub w miejscu pracy zauważyli Państwo ślady gryzoni, takich jak myszy, szczury, krety czy nornice warto sięgnąć po sprawdzoną metodę gwarantującą skuteczne pozbycie się ich. Deratyzacja przeprowadzana w miejscowości Strzegom zwalczy obecność szkodników, zabezpieczając obiekt przed ich ewentualnym powrotem. Ponadto wyłożone w konkretnych miejscach trutki umożliwią monitorowanie życia gryzoni. W ten sposób zyskają Państwo wiedzę na temat tego, które zakamarki są wybierane przez szkodniki np. do gniazdowania. Informacje te będą dla nas szczególnie istotne, ponieważ dzięki nim zamieścimy pułapki oraz trutki w newralgicznych miejscach bytowania intruzów.

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem