Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja – DDD Rumia

Firma VACO oferuje skuteczne i w pełni profesjonalne usługi związane z dezynfekcją, dezynsekcją i deratyzacją w Rumii. Działania, których się podejmujemy, dotyczą zarówno przestrzeni zakładów produkcyjnych, jak i budynków biurowych czy obiektów użyteczności publicznej. Zwalczamy zagrażające przedsiębiorstwom i osobom fizycznym szkodniki i monitorujemy efektywność prowadzonych działań profilaktycznych. Wszystko zgodnie z regulacjami krajowymi i unijnymi oraz etyką zawodową. Jeśli zatem dezynfekcja w Rumii, to tylko z DDD VACO.

Deratyzacja Rumia – ochrona przed niepożądanymi gryzoniami

Usługi z zakresu deratyzacji w Rumii mają na celu zwalczanie oraz zapobieganie namnażaniu się gryzoni takich jak myszy i szczury w obiektach naszych klientów. Działania prowadzimy z użyciem środków mechanicznych, takich jak pułapki zatrzaskowe i żywołowne umieszczane wewnątrz obiektów, oraz środków chemicznych stosowanych na ich obrzeżach, zatwierdzonych przez Ministerstwo Zdrowia. Deratyzacja w Rumii dotyczyć może placówek takich jak lokale usługowe, zakłady produkcyjne (w tym zakłady przetwórstwa żywności), obiekty medyczne, hotele, akademiki czy sklepy. DDD VACO prowadzi też deratyzację mieszkań, piwnic czy strychów.

Dezynsekcja Rumia – eliminacja szkodliwych owadów

Karaluchy, prusaki, mrówki, mole, szerszenie, meszki, wołki czy chrząszcze – to tylko niektóre ze szkodników, których można pozbyć się szybko i na długi czas, korzystając z naszych usług dezynsekcji w Rumii. Nasze prace prowadzimy zarówno w obiektach magazynowych i produkcyjnych, jak i w lokalach gastronomicznych, biurach, placówkach sportu i rekreacji czy w końcu w budynkach o przeznaczeniu mieszkalnym. Dezynsekcja w Rumii przeprowadzana jest z użyciem środków chemicznych, metodą żelową, opryskową i za pomocą tzw. zamgławiania, po uprzednim zabezpieczeniu oczyszczanej przestrzeni. Ze względu na najwyższe standardy bezpieczeństwa dezynsekcja w Rumii jest nie tylko szybka i skuteczna, lecz także nie niesie ze sobą żadnego zagrożenia dla osób korzystających na co dzień z danego obiektu.

Dezynfekcja Rumia – skuteczna walka z drobnoustrojami

Podobnie jak wyżej opisane usługi dezynfekcja w Rumii dotyczyć może obiektów o bardzo zróżnicowanym przeznaczeniu – medycznym, produkcyjnym, handlowym, sportowo-rekreacyjnym czy mieszkalnym. Co więcej, dezynfekcji w Rumii poddane mogą być m.in. środki transportu publicznego czy innego rodzaju pojazdy. W ramach tej usługi przeprowadzamy działania na różną skalę, których celem jest zwalczanie drobnoustrojów, zwłaszcza bakterii, wirusów czy grzybów. Oczyszczamy zarówno powierzchnie takie jak ściany, podłogi czy blaty, jak i całe oddziały szpitalne, hale magazynowe czy produkcyjne. Środki chemiczne wykorzystywane w związku z dezynfekcją w Rumii dobierane są zawsze w oparciu o rodzaj występujących lub potencjalnych zagrożeń. Oprócz tego stosujemy także metody: termiczną i termiczno-chemiczną, w ramach dezynfekcji w Rumii przeprowadzamy też ozonowanie.

Firma VACO Part of Rentokil zapewnia kompleksowe usługi sanitarne w obszarze DDD w Rumii. Jeśli interesuje Cię dezynfekcja, dezynsekcja czy deratyzacja obiektów w tym mieście, chcesz umówić się na wstępny audyt DDD lub dowiedzieć się czegoś więcej o naszej pracy, nawiąż z nami kontakt.

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem