Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja – DDD Reda

Bezpieczeństwo sanitarne odgrywa niezwykle ważną rolę w każdym biznesie. Zaniedbania w tej kwestii mogą wiązać się bowiem nie tylko z ryzykiem nałożenia przez państwo wysokich kar, lecz także z istotnymi stratami materialnymi i zagrożeniem dla zdrowia pracowników. Wszędzie tam, gdzie pojawia się potrzeba zabezpieczenia obiektu przed szkodnikami czy drobnoustrojami, pomocą służy firma DDD VACO. Dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja w Redzie to zadania, które można powierzyć naszym specjalistom.

Dezynfekcja Reda – eliminacja niebezpiecznych mikroorganizmów

Przeprowadzana przez DDD VACO dezynfekcja w Redzie ma na celu usunięcie z przestrzeni zakładowej, sklepu, biura, czy też np. lokalu gastronomicznego, zagrażających zdrowiu mikroorganizmów. Zaliczamy do nich bakterie, wirusy, roztocza czy grzyby. Działania prowadzone przez naszych specjalistów w ramach dezynfekcji w Redzie obejmują czynności takie jak opryskiwanie powierzchni kroplami preparatu dezynfekującego czy ozonowanie pomieszczeń. Możliwe jest jednak także wykorzystanie innego typu metod – termicznych (jak promieniowanie UV) lub termiczno-chemicznych, decydujące znaczenie w tej kwestii ma specyfika oczyszczanego obiektu, jego wielkość i przeznaczenie. Z dezynfekcji w Redzie, której może podjąć się nasza firma, można skorzystać także w przypadku zagrożenia wirusem COVID-19.

Dezynsekcja Reda – skuteczny sposób walki z insektami

W przypadku pojawienia się w zakładzie produkcji lub przetwarzania żywności (czy też w miejscu jej magazynowania) insektów takich jak np. karaluchy, mrówki, pluskwy, rybiki czy mole spożywcze konieczna okaże się dezynsekcja. W Redzie skuteczną pomoc w tym obszarze proponuje DDD VACO. Po udostępnieniu nam pomieszczeń danego obiektu i zabezpieczeniu znajdującego się tam sprzętu możemy wszcząć procedury związane z eliminacją niebezpiecznych owadów metodą żelową, opryskową czy poprzez zamgławianie termiczne przestrzeni. Dezynsekcja w Redzie może dotyczyć nie tylko zakładów spożywczych, lecz również obiektów o zupełnie innym przeznaczeniu – m.in. biur, hoteli, akademików czy szatni należących do obiektów sportowych.

Deratyzacja Reda – zwalczanie gryzoni w budynkach

Deratyzacja, a więc zabezpieczenie budynków różnego przeznaczenia przed gryzoniami, jest obowiązkiem prawnym dla przedsiębiorców działających m.in. w branży spożywczej, handlowej, gastronomicznej czy hotelarskiej. Deratyzacja w Redzie prowadzona przez naszą firmę polega na zastosowaniu środków fizycznych (jak pułapki) i chemicznych w celu pozbycia się z danego obiektu szczurów i myszy. Należy zaznaczyć, że ich bytowanie w miejscach pracy nie tylko wiąże się z licznymi zagrożeniami biologicznymi dla ludzi (oraz dla zwierząt hodowlanych), lecz także może doprowadzić do znacznych strat finansowych. Mogą one wiązać się np. z uszkodzeniem maszyn lub zanieczyszczeniem lub zniszczeniem towaru. Deratyzacja, którą nasza firma przeprowadza na terenie Redy i okolic, może dotyczyć również obiektów mieszkalnych, w tym prywatnych posesji.

DDD – czyli dezynfekcja, deratyzacja i dezynsekcja w Redzie, to usługi, które świadczymy z troską o najwyższy poziom profesjonalizmu, zgodnie z etyką zawodową i w myśl obowiązujących przepisów. Jeśli potrzebujesz naszych usług w Redzie – umów się na wstępny, bezpłatny, audyt sanitarny.

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem