Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja – DDD Olsztynek

DDD VACO świadczy kompleksowe usługi z zakresu dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji w Olsztynku. Nasza firma, ciesząca się olbrzymim zaufaniem w branży, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców prowadzących bardzo zróżnicowane formy działalności gospodarczej. Z wykorzystaniem nowoczesnych metod monitoringu i środków zwalczania szkodników określamy stan zagrożenia sanitarnego w danym obiekcie i szybko eliminujemy przyczyny problemu. Działamy rzetelnie, etycznie i zawsze zgodnie z prawem. Sprawdź, na czym polegają nasze usługi.

Dezynfekcja Olsztynek – zwalcz zagrożenie biologiczne w swoim zakładzie

Dezynfekcja zakładu, którą w Olsztynku może przeprowadzić firma DDD VACO, polega na eliminacji występujących w jego pomieszczeniach drobnoustrojów, takich jak bakterie, wirusy, grzyby czy roztocza, wpływających niekorzystnie na organizm ludzki. Nasza firma osiąga zamierzone cele, posługując się bezpiecznymi środkami chemicznymi o wysokiej skuteczności, korzystając z metody termicznej (pary wodnej czy promieniowania UV) lub decydując się na ozonowanie obiektów. Dobór rozwiązań uzależniony jest m.in. od specyfiki działalności klienta. Profesjonalna dezynfekcja w Olsztynku może dotyczyć m.in. fabryk, sklepów, biur, przychodni, czy też obiektów sportowych.

Dezynsekcja Olsztynek – pozbądź się szkodników na dobre

Straty, które są w stanie spowodować różnego rodzaju insekty w zakładach (np. w przetwórstwie rolno-spożywczym), mogą być ogromne. Dotyczy to zarówno zanieczyszczenia produktów – czyli np. żywności – jak i uszkodzenia maszyn wykorzystywanych w produkcji. Dezynfekcja w Olsztynku przeprowadzana przez VACO DDD podnosi też poziom bezpieczeństwa pracowników, komfort i efektywność pracy. Za pomocą preparatów chemicznych w żelu, oprysków czy wysokich temperatur zwalczamy insekty takie jak karaluchy, rybiki, prusaki, pluskwy, mrówki, osy i wiele innych. Dezynsekcja w Olsztynku może być przeprowadzana nie tylko w zakładach spożywczych, lecz również w obiektach o charakterze mieszkaniowym, w sklepach, instytucjach publicznych, czy też np. w szatniach klubów sportowych.

Deratyzacja Olsztynek – skuteczne rozwiązanie problemu gryzoni

Regularne zwalczanie gryzoni oraz zapobieganie ich rozmnażaniu się na terenie zakładu pracy stanowi obowiązek prawny m.in. dla biznesmenów prowadzących firmy związane z produkcją i przechowywaniem żywności, gastronomią czy w gospodarstwach rolnych. Terminowa deratyzacja w Olsztynku – i nie tylko – musi dotyczyć również m.in. placówek medycznych, pensjonatów czy zakładów przetwarzających odpady. Firma VACO DDD zapewnia skuteczne działania w tym zakresie niezależnie od funkcji, jaką pełni dany budynek. Najwyższą efektywność i precyzję pracy zapewnia nam umiejętne zastosowanie polecanych przez Ministerstwo Zdrowia środków chemicznych na zewnątrz obiektu oraz pułapek zatrzaskowych i żywołapek w pomieszczeniach budynku.

VACO Part of Rentokil zachęca do kontaktu wszystkich przedsiębiorców i osoby prywatne potrzebujące pomocy związanej z dezynfekcją, deratyzacją czy dezynsekcją w Olsztynku.

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem