Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja – DDD Oleśnica

Zarówno same drobnoustroje, jak i roznoszące je gryzonie czy niepożądane insekty stanowią źródło zagrożenia biologicznego, z którym powinien liczyć się każdy przedsiębiorca. Kiedy zachodzi potrzeba jego eliminacji, nieodzowne mogą okazać się profesjonalne działania dotyczące dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Oleśnica jest jednym z miast, w których w obszarze tym wspiera swoich klientów firma DDD VACO. Doświadczenie naszych specjalistów, znajomość prawa, dostęp do najskuteczniejszych środków zwalczania szkodników i znaczna elastyczność pozwalają nam zapewniać kompleksowe wsparcie na najwyższym poziomie. Sprawdź, na czym polegają nasze usługi.

Dezynfekcja Oleśnica – podstawa bezpieczeństwa sanitarnego

Dezynfekcja w Oleśnicy przeprowadzana przez DDD VACO to procedura zgodna z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia oraz zaleceniami WHO. Do miejsc, w których najczęściej wyręczamy naszych klientów w walce z bakteriami, wirusami czy grzybami, należą m.in. zakłady produkcji i przetwórstwa żywności, gospodarstwa rolne i hodowle zwierząt, placówki medyczne, środki komunikacji publicznej czy obiekty należące do branży hotelarskiej. Zamierzone cele w ramach dezynfekcji w Oleśnicy możemy osiągnąć przy użyciu metody chemicznej, termicznej lub chemiczno-termicznej, jak również przeprowadzając ozonowanie wybranych pomieszczeń.

Dezynsekcja Oleśnica – skuteczna broń w walce z insektami

Insekty to problem nie tylko przedsiębiorców związanych z przemysłem spożywczym, lecz również przedstawicieli wielu innych branży. Dlatego też dezynsekcja w Oleśnicy proponowana przez DDD VACO może dotyczyć obiektów o bardzo rozmaitych funkcjach – hal, magazynów, biur, szatni czy w końcu bloków mieszkalnych i domów wolnostojących. Nasi technicy z niezwykłą skutecznością posługują się metodą żelową, opryskową czy zamgławianiem, aby w szybkim czasie pozbyć się szkodników takich jak karaluchy, pluskwy, rybiki, mole, mrówki czy muchy. Po zakończeniu prac związanych z dezynsekcją w Oleśnicy instruujemy naszych klientów w związku z tym, jak uniknąć pojawienia się intruzów w przyszłości.

Deratyzacja Oleśnica – sposób na uciążliwe gryzonie

Trudno wymienić wszystkie zagrożenia, które mogą powodować gryzonie panoszące się w zakładzie pracy lub obiekcie użyteczności publicznej. Przenoszą liczne drobnoustroje chorobotwórcze, uszkadzają sprzęt firmowy, zanieczyszczają i niszczą przechowywany towar, czynią półprodukty niemożliwymi do dalszego wykorzystania. Właśnie z tego względu deratyzacja w Oleśnicy może mieć tak istotne znaczenie dla bezpieczeństwa i higieny pracy w obiektach o bardzo zróżnicowanym przeznaczeniu. Podejmując się deratyzacji w Oleśnicy, DDD VACO sięga po wielokrotnie sprawdzone środki takie jak pułapki zatrzaskowe i żywołapki, czy też zatwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia chemiczne preparaty o wysokiej skuteczności oddziaływania.

Jeśli pragniesz skorzystać z usług dotyczących dezynfekcji, dezynsekcji czy deratyzacji w Oleśnicy świadczonych przez DDD VACO Part of Rentokil, skontaktuj się z nami i umów na audyt bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem