Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja – DDD Nysa

Bezpieczeństwo sanitarne, higiena przestrzeni oraz reżim sanitarny to pojęcia dobrze znane chyba każdemu z nas. Niewiele osób jednak zdaje sobie sprawę z tego, że dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja dotyczą każdego człowieka. Firma VACO z siedzibą we Wrocławiu świadczy usługi DDD również w innych miejscowościach, takich jak np. Nysa. Nasi specjaliści zadbają o Państwa zdrowie fizyczne, jak i psychiczne w prawdziwie profesjonalny sposób. Już dziś zachęcamy gorąco do zapoznania się z ofertą VACO, którą będziecie mogli Państwo dostosować do swoich aktualnych potrzeb. Pragniemy nadmienić, że wszystkie środki chemiczne wykorzystywane do konkretnych metod sanitarnych są bezpieczne dla ludzkiego zdrowia. Po naszej współpracy gwarantujemy satysfakcję z rezultatów.

Dezynfekcja Nysa – odkażamy każde pomieszczenia oraz pojazdy

Dezynfekcja potocznie nazywana zabiegiem odkażającym polega na całkowitym oczyszczeniu danej przestrzeni ze szkodliwych dla zdrowia wirusów, grzybów, bakterii, drobnoustrojów, a nawet patogenów. Przeprowadzając ją w miejscowości Nysa, działamy na terenie szpitali, przychodni, szkół, przedszkoli, salonów fryzjerskich, wszelkich obiektów publicznych, jak również prywatnych mieszkań oraz domów. Dezynfekcji poddawane są także auta. Jako specjaliści w swojej dziedzinie zabieg ten polecamy nabywcom nieruchomości pochodzących z rynku wtórnego, właścicielom różnego typu zwierząt domowych, mieszkańcom kamienic, w których panuje wilgoć, a także osobom sprawującym opiekę nad chorymi w miejscu ich zamieszkania.

Dezynsekcja Nysa – likwidacja owadów i robactwa to nasza specjalność

Nikt nie lubi towarzystwa pluskiew, moli, mrówek, prusaków, karaluchów, szerszeni innego typu robactwa. Szczególnie gdy z dnia na dzień zauważamy zwiększającą się liczebność danych osobników. Uporanie się z nimi za pomocą środków owadobójczych dostępnych w sklepach jest w zasadzie niemożliwe. Mając tego świadomość, oferujemy Państwu natychmiastową pomoc. Dezynsekcja przeprowadzana w miejscowości Nysa uwolni Państwa miejsca pracy tudzież mieszkania od przerażających i równie uciążliwych insektów. Substancje aktywne rozpylane na powierzchniach, w których zlokalizowano owady, działają na nie niezwykle drażniąco, dzięki czemu skutecznie je eliminują. Ale to nie wszystko, ponieważ stosowane przez nas środki wykazują swoje działanie przez wiele miesięcy od momentu ich użycia. Dzięki takim właściwościom doskonale zabezpieczają obiekty przed ponownym pojawieniem się niechcianych współlokatorów.

Deratyzacja Nysa – przestrzenie wolne od szkodników

O braku odpowiednich warunków sanitarnych mówimy również wówczas gdy w naszych domach pojawiają się gryzonie. Odchody najpopularniejszych szkodników, czyli szczurów i myszy stanowią poważne zagrożenie dla Państwa zdrowia. Nornice oraz krety powodują zaś wiele zniszczeń. Aby uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji wynikających z obecności wyżej wymienionych szkodników, konieczna jest deratyzacja. Wykonujemy ją również w miejscowości Nysa. Ta wyjątkowa metoda polega na rozmieszczeniu na terenie obiektu pułapek wraz z trutkami. Gryzonie oczywiście poddają się ich działaniu. Po całkowitym wyeliminowaniu problemu nasi specjaliści stosują specjalne środki, które mają na celu zabezpieczenie danego miejsca przed ewentualnym powrotem gryzoni.

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem