Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja – DDD Kartuzy

Firma VACO Part of Rentokil proponuje wszystkim zainteresowanym skuteczne usługi z zakresu DDD – dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji w Kartuzach. Nasze działania obejmują zarówno monitoring i profilaktykę, jak i eliminację zagrożeń wywoływanych przez drobnoustroje, insekty oraz gryzonie. Dzięki wdrożeniu najnowszych metod sanitarnych, wyposażeniu w profesjonalny sprzęt i doświadczeniu w branży działamy szybko, skutecznie i w pełni bezpiecznie dla ludzi oraz środowiska naturalnego. Niezmiennie – mając na uwadze obowiązujące regulacje prawne i renomę marki, naszej oraz klienta.

Dezynfekcja Kartuzy – bezpieczeństwo w miejscach publicznych i zakładach pracy

Działania z zakresu dezynfekcji w Kartuzach, w których specjalizuje się nasza firma, mają na celu eliminację różnego rodzaju patogenów zagrażających życiu i zdrowiu. W ramach dezynfekcji termicznej, chemicznej, termiczno-chemicznej czy ozonowania jesteśmy w stanie błyskawicznie zwalczać drobnoustroje takie jak wirusy, bakterie, grzyby czy riketsje. Działamy także w przypadku ekspozycji na COVID-19. Dezynfekcja w Kartuzach dotyczyć może m.in. obiektów takich jak środki transportu, placówki medyczne, zakłady produkcji (także żywności), hotele, hostele czy biura. Ostateczna forma dezynfekcji uzależniona jest od specyfiki zaistniałego zagrożenia oraz charakteru i przeznaczenia pomieszczenia lub budynku.

Dezynsekcja Kartuzy – zażegnanie ryzyka ze strony insektów

Insekty takie jak m.in. karaluchy, rybiki, pluskwy, muchy, prusaki czy osy mogą w znaczący sposób wpływać negatywnie na bezpieczeństwo i higienę pracy, a także doprowadzać do przestojów w produkcji – zwłaszcza w zakładach przetwarzających żywność. Dlatego też dezynsekcja w Kartuzach przeprowadzana przez DDD VACO opiera się na wykorzystaniu maksymalnie skutecznych środków chemicznych i termicznych, które w krótkim czasie pozwalają uporać się z niechcianymi intruzami. Nasi specjaliści wykorzystują do tego celu specjalne żele, przeprowadzają opryski, a w niektórych przypadkach decydują się na zamgławianie termiczne. Dezynsekcja w Kartuzach może dotyczyć m.in. obiektów o charakterze produkcyjnym lub handlowym czy usługowym, placówek medycznych, obiektów sportowych, biurowych lub kulturalnych.

Deratyzacja Kartuzy – szybkie rozwiązanie problemu gryzoni

Szczury i myszy mogą nie tylko przyczyniać się do rozprzestrzeniania się chorób, lecz także prowadzić do powstawania znacznych szkód materialnych. Deratyzacja, którą w Kartuzach może zająć się DDD VACO, opiera się na umiejętnym wykorzystaniu środków chemicznych i fizycznych (jak pułapki), które pozwalają w krótkim czasie zabezpieczyć obiekt przed niepożądanym działaniem tych niewielkich ssaków. Trzeba zaznaczyć, że terminowa deratyzacja – w Kartuzach i w całej Polsce – jest obowiązkiem prawnym przedsiębiorców działających w wielu zróżnicowanych branżach. Deratyzacja w Kartuzach, którą przedsiębiorcy mają możliwość zlecenia naszej firmie, dotyczyć może m.in. hal magazynowych, zakładów produkcyjnych, sklepów, lokali gastronomicznych, gospodarstw rolnych, obiektów telekomunikacyjnych czy w końcu domów oraz bloków mieszkalnych.

W kwestiach związanych z DDD – dezynfekcją, deratyzacją i dezynsekcją w Kartuzach – zaufaj firmie DDD VACO Part of Rentokil. Nie zwlekaj i już teraz ustal termin wstępnego audytu bezpieczeństwa sanitarnego.

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem