Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja – DDD Imbramowice

Wszelkie czynności higieniczne określane mianem reżimu sanitarnego, to klucz do zdrowego funkcjonowania. Jako profesjonaliści i specjaliści w dziedzinie usług DDD wiemy o tym najlepiej. Działamy na terenie Wrocławia, ale również na jego obrzeżach. Wykonywane przez naszych ekspertów dezynfekcja, dezynsekcja oraz deratyzacja stanowią ogólnodostępne metody wykorzystywane w szpitalach, przychodniach, szkołach, przedszkolach, salonach fryzjerskich, a także w wielu innych obiektach usługowych. Z roku na rok coraz chętniej korzystają z nich też prywatne osoby. Jeżeli zamieszkują Państwo miejscowość Imbramowice, zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty VACO. O bezpieczeństwo sanitarne powinien dbać każdy z nas - szczególnie w dzisiejszych czasach!

Dezynfekcja Imbramowice – odkażanie prywatnych domów i przestrzeni publicznych

Niegdyś odkażanie pomieszczeń wykonywało się wyłącznie w obiektach świadczących opiekę medyczną, czyli w szpitalach, przychodniach, poradniach. Z czasem wzmożony reżim sanitarny zaczął obowiązywać w przedszkolach, szkołach, salonach kosmetycznych i w wielu innych przestrzeniach użytku publicznego. Dziś mogą Państwo skorzystać z naszych usług, jako osoby prywatne, zapraszając nas do swoich domów. Dezynfekcja przeprowadzana na terenie miejscowości Imbramowice zalecana jest np. w budynkach obciążonych dużą wilgocią. Powinno się ją wykonać po zakupie mieszkania tudzież domu z rynku wtórnego. Chętnie decydują się na nią osoby mieszkające ze zwierzętami domowymi. Częstokroć stosujemy ją również w domach, w których nastąpiły zgony.

Dezynsekcja Imbramowice – eliminacja populacji owadów z mieszkań oraz powierzchni użytkowych

Pojawienie się owadów w mieszkaniu bądź w przestrzeniach publicznych wymaga natychmiastowych czynności reżimu sanitarnego. Prusaki, pluskwy, mole, karaluchy, mrówki, szerszenie i inne robaki naruszają bowiem higienę tych miejsc. Co więcej, osobniki danej populacji wykazują nieprawdopodobną zdolność do szybkiego rozmnażania się. Dezynsekcja wykonywana na terenie miejscowości Imbramowice pozwoli Państwu na skuteczne pozbycie się tych nieproszonych gości. Firma VACO posługuje się bowiem środkami chemicznymi, które działają na owady w sposób natychmiastowy. Ponadto substancje te mają działanie wielofalowe, co oznacza, że ich uwalnianie się następuje stopniowo. Tym sposobem robaki wyklute z jaj po przeprowadzonej dezynsekcji także zostaną uśmiercone. Substancje aktywne rozpylane w pomieszczeniach są w stu procentach bezpieczne dla organizmu ludzkiego.

Deratyzacja Imbramowice – skuteczna likwidacja gryzoni

Każdy, kto doświadczył w swoim domu obecności gryzoni, wie doskonale, że potrafią one wyrządzić wiele szkód. Myszy i szczury częstokroć podgryzają przewody elektryczne, niszcząc tym samym instalacje sieciowe. Dodatkowo ich toksyczne odchody są niebezpieczne dla naszego zdrowia. Nornice zaś uwielbiają ukrywać się pod ciepłymi maskami samochodów, powodując zniszczenia ich poszczególnych elementów. W zależności od rodzaju uszkodzonej części, działanie nornic może wywołać poważne awarie auta zagrażające życiu podróżujących. Krety natomiast są prawdziwą zmorą dla wszystkich tych, którzy z zamiłowaniem spędzają czas wolny we własnych ogrodach. Jeżeli wymienione wyżej sytuacje są Państwu doskonale znane, zachęcamy do skorzystania z oferty VACO. Profesjonalna deratyzacja, którą wykonujemy również w miejscowości Imbramowice, zlikwiduje istniejący problem. Dzięki niej będą mogli Państwo monitorować szkodniki, a także zlokalizować miejsca ich gniazdowania, co zwiększy skuteczność ostatecznego zabezpieczenia obiektu przed gryzoniami.

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem