Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja – DDD Boguszów-Gorce

Firma VACO jest obecna na wrocławskim rynku od wielu lat i specjalizuje się w działaniach DDD. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na wspieranie Klientów w zwalczaniu uciążliwych owadów, szkodliwych gryzoni, a także pomaga w utrzymaniu reżimu sanitarnego na najwyższym poziomie. Dlatego też z usług VACO korzystają szpitale, wszelkiego rodzaju placówki publiczne, takie jak przedszkola, szkoły, lokale gastronomiczne, ale również coraz częściej są to osoby prywatne. Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy skuteczne rozwiązanie problemu, które jest jednocześnie bezpieczne dla zdrowia ludzkiego. Dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja są przez nas wykonywane nie tylko we Wrocławiu. Działamy także na terenie Boguszów-Gorce oraz w innych lokalizacjach.

Bezpieczeństwo sanitarne to nasza specjalność!

Dezynfekcja Boguszów-Gorce – kiedy warto ją wykonać?

Dezynfekcja Boguszów-Gorce to nic innego jak odkażanie pomieszczeń, samochodów oraz lokali użytkowych. Wykonanie jej pozwala na utrzymanie właściwej higieny miejsc, w których Państwo przebywają. Metoda ta z wiadomych względów najczęściej wykorzystywana jest w szpitalach czy przychodniach specjalistycznych. Jednak zdecydowana większość społeczeństwa nie ma niestety świadomości, że tego typu zabiegi dotyczą każdego z nas, bez wyjątku.

Zatem kiedy warto skorzystać z naszych usług dezynfekujących? Z pewnością wówczas gdy wprowadzacie się Państwo do nowego mieszkania nabytego z rynku wtórnego. Dezynfekcja Boguszów-Gorce wyeliminuje z nowego domu wszelkie wirusy, bakterie, a nawet szkodliwe patogeny pozostawione w lokum przez poprzednich właścicieli. Zabieg ten bardzo często wykonywany jest również w przestrzeniach zamieszkiwanych przez zwierzęta domowe. Doskonale usuwa z otoczenia nieprzyjemny zapach pupili.

Dezynsekcja Boguszów-Gorce – najskuteczniejsza metoda na usunięcie uciążliwych owadów

Obecność prusaków, karaluchów, pluskiew, mrówek, gniazd szerszeni i innych nieprzyjemnych owadów nie tylko narusza reżim sanitarny, ale również zamienia codzienne funkcjonowanie w istne piekło. Niegdyś osobniki te można było spotkać głównie w obszernych budynkach użytku publicznego. Coraz częściej jednak ci nieproszeni współlokatorzy rozgaszczają się w blokowiskach. Pozbycie się ich na własną rękę graniczy z cudem, ponieważ robactwo, takie jak prusaki czy pluskwy rozmnaża się w zatrważająco szybkim czasie. Dlatego z pomocą przybywa firma VACO. Dezynsekcja Boguszów-Gorce wykonywana jest przez naszych specjalistów z niezwykłą precyzją. Stosowane środki chemiczne dostają się w najciemniejsze zakamarki oraz szczeliny, gdzie owady najczęściej zakładają swoje gniazda. Efekt działania jest natychmiastowy. Opary chemiczne zabijają populację niemal natychmiast, a przy tym są w pełni bezpieczne dla zdrowia ludzi, jak i zwierząt domowych.

Deratyzacja Boguszów-Gorce – pozbądź się szkodliwych gryzoni

Wszelkie gryzonie, takie jak myszy, szczury, nornice, krety i inne osobniki potrafią dokonać bardzo wielu szkód. Najpopularniejszym zjawiskiem w miejscach ich występowania są przegryzione instalacje elektryczne. Jednak obecność szkodników w domach tudzież w miejscach użytku publicznego jest też poważnym zagrożeniem dla zdrowia ludzkiego. Największe niebezpieczeństwo stanowią bowiem ich toksyczne odchody. Deratyzacja wykonywana przez naszą firmę na terenie Boguszów-Gorce pozwoli Państwu na pozbycie się niechcianych gości, ale również zabezpieczy przed nimi dowolne przestrzenie. Ale to nie wszystko, ponieważ dzięki tej metodzie nasi specjaliści mogą monitorować szkodniki, co znacznie ułatwia nam dalsze działania w skutecznej szkodnikoszczelności.

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem