Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja - Zawiercie - Firma DDD Vaco

Nasza firma zapewnia profesjonalne wsparcie w rozwiązywaniu problemów ze szkodnikami. Z usług DDD można skorzystać także w Zawierciu. Posiadamy 20-letnie doświadczenie zarówno w walce ze szkodnikami, jak i zabezpieczeniu przed nimi obiektów. Specjaliści VACO stale podnoszą swoje kwalifikacje, podążając za wytycznymi Kodeksu Żywnościowego, GHP, GMP i międzynarodowymi standardami odnoszącymi się do zwalczania i monitorowania szkodników. Nasze działania opieramy o nowoczesne metody, dzięki czemu wykonywane przez nas zabiegi są skuteczne i bezpieczne dla środowiska. Ponadto oferujemy bezpłatny audyt pozwalający ocenić wydolność dotychczas stosowanych systemów zabezpieczeń. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Dezynfekcja Zawiercie – bezpieczeństwo sanitarne na pierwszym miejscu

Zabieg odkażania pozwala na eliminację chorobotwórczych mikroorganizmów takich jak bakterie, wirusy, grzyby czy roztocza. Do dezynfekcji wykorzystywane są rozmaite metody: od zamgławiania termicznego, oprysku drobną kroplą po ozonowanie. Wybór techniki zależy od rodzaju drobnoustrojów, stopnia ich nagromadzenia oraz wielkości pomieszczenia. Dezynfekcja w Zawierciu przeprowadzana przez firmę VACO wykonywana jest w służbie zdrowia publicznego – działania naszych specjalistów prowadzą do szybkiego zatrzymania rozprzestrzeniania się zarazków.

Dezynsekcja Zawiercie – higiena w miejscach pracy jest najważniejsza

Owady, takie jak prusaki, karaluchy czy pluskwy, stanowią zagrożenie dla przemysłu spożywczego. Dlatego w przypadku pojawienia się insektów należy niezwłocznie podjąć odpowiednie działania w celu ich eliminacji. Warto skorzystać z pomocy profesjonalistów VACO, którzy nie tylko skutecznie wytępią szkodniki, lecz także zadbają o owadoszczelność budynku.

Deratyzacja Zawiercie – zabieg będący wymogiem prawnym

Myszy i szczury są nosicielami niebezpiecznych dla zdrowia człowieka chorób zakaźnych. Dlatego deratyzacja jest zabiegiem, który należy wykonywać regularnie w celach profilaktycznych. W przypadku pojawienia się problemu najlepiej powierzyć walkę z gryzoniami specjalistom VACO. Skuteczna deratyzacja wymaga często połączenia dwóch metod, tj. pułapek mechanicznych i trutek. Skorzystanie z pomocy firmy VACO jest gwarancją powodzenia zabiegu!

Zapraszamy do współpracy

Firma VACO w sposób indywidualny podchodzi do każdego Klienta, co przekłada się też na ceny, które są dostosowane do rodzaju problemu. Zachęcamy Państwa do kontaktu z infolinią VACO w celu omówienia swojej sytuacji i umawiania się na termin realizacji zabiegu DDD.

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem