Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja - Zabrze - Firma DDD Vaco

Oferta firmy VACO obejmuje zabiegi DDD, które przeprowadzanie są także w Zabrzu. Celem naszej firmy jest zapewnienie bezpieczeństwa sanitarnego w budynkach użytku publicznego czy halach produkcyjnych, co przekłada się na ograniczenie zagrożeń dla zdrowia publicznego. Zabiegi opieramy na nowoczesnych technologiach DDD, które pozwalają na optymalny dobór metody do rodzaju problemu. Świadczymy także profilaktykę DDD i wykonujemy bezpłatny audyt pozwalający ocenić stan systemów zabezpieczeń w budynku. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Dezynfekcja Zabrze – sposób na zachowanie higieny w miejscach pracy

Zabieg ten pozwala na eliminację bakterii, wirusów czy grzybów. Do odkażania stosujemy rozmaite środki chemiczne: od ozonowania przez zamgławianie po opryskiwanie. Metoda oraz rodzaj preparatu dobierane są przez specjalistów VACO w sposób indywidualny, co zapewnia gwarancję powodzenia. Najczęściej dezynfekcja przeprowadzana jest w hotelach, biurach i placówkach o charakterze medycznym. Zabieg ten skutecznie minimalizuje rozprzestrzenienie się wirusów, dlatego zyskał na popularności w związku z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2.

Dezynsekcja Zabrze – skuteczne zwalczanie insektów

W przypadku pojawienia się owadów latających lub biegających należy przeprowadzić dezynsekcję. Zabieg ten pozwala wytępić populację insektów m.in. na halach produkcyjnych czy w magazynach spożywczych, gdzie zachowanie bezwzględnej czystości jest obligatoryjne Specjaliści VACO oferują skuteczną pomoc w tym zakresie, opierając swoje działania na sprawdzonych środkach chemicznych i fizycznych.

Deratyzacja Zabrze w trosce o zdrowie publiczne

Myszy i szczury stanowią zagrożenia dla zdrowia człowieka oraz dla infrastruktury technicznej budynków. Choroby zakaźne, przegryzione kable i uszkodzone drewniane konstrukcje, to konsekwencje nieprzeprowadzenia regularnej deratyzacji. Jest to zabieg, do którego zobowiązują przepisy prawne. Dlatego należy przeprowadzać go nie tylko w sytuacji pojawienia się problemu z gryzoniami, lecz także cyklicznie w celach profilaktycznych.

Dlaczego firma VACO?

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w walce ze szkodnikami i kładziemy nacisk na zabezpieczenie przed nimi budynków. Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów pozwala na wysoką efektywność przeprowadzanych przez nich zabiegów DDD. Zachęcamy Państwa do kontaktu z infolinią VACO w celu umówienia terminu spotkania!

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem