Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja – Władysławowo

Firma VACO zapewnia skuteczną pomoc zarówno w zakresie zwalczania szkodników, jak i zabezpieczania przed nimi obiektów. Naszym działaniom przyświeca cel, jakim jest bezpieczeństwo sanitarne i higiena miejsca pracy. W ramach usług oferujemy bezpłatny audyt sanitarny, dzięki któremu jesteśmy w stanie ocenić stan pomieszczenia lub całego budynku i wystosować celowane zalecenia. Każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny, dobierając najnowocześniejsze metody w odpowiedzi na zaistniały problem. Dlatego zachęcamy Państwa do kontaktu z infolinią VACO, aby umówić się z nami na termin spotkania. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i do podjęcia z nami współpracy.

Dezynfekcja Władysławowo

Zabieg niszczenia chorobotwórczych drobnoustrojów wykonujemy w magazynach spożywczych, biurowych czy pomieszczeniach użytku publicznego. Do dezynfekcji wykorzystywane są wyłącznie zatwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia preparaty, które dobierane są w zależności od mikroorganizmów i stopnia ich nagromadzenia. Zabieg ten prowadzi do zmniejszenia rozprzestrzenianie się bakterii, wirusów czy grzybów, co obecnie jest szczególnie istotne w związku z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2.

Dezynsekcja Władysławowo

Dezynsekcja stosowana jest w celu wyeliminowania owadów, ich larw i jaj. Najczęściej przeprowadza się ją w sklepach, zakładach i magazynach spożywczych. Firma VACO wybiera zawsze optymalną metodę zwalczania tych szkodników, często więcej niż jedną po to, aby zminimalizować ich nagromadzenie i formy przetrwalnikowe. W przypadku każdej z technik niezbędne jest odpowiednie przygotowanie pomieszczenia, które zostanie poddane dezynsekcji. Należy usunąć żywność, odsunąć wszystkie meble oraz okryć folią sprzęt. Kroki te zwiększają skuteczność dezynsekcji. Z kolei po zabiegu powinno się przewietrzyć pomieszczenie i umyć wodą meble oraz sprzęty w nim obecne.

Deratyzacja Władysławowo

Deratyzacja stosowana jest do zwalczania gryzoni, takich jak szczury i myszy. Szkodniki te przenoszą niebezpieczne dla człowieka choroby zakaźne, dlatego jest to zabieg, do którego zobowiązuje kodeks prawny. Specjaliści firmy VACO przeprowadzają skuteczne deratyzacje, wyłącznie z wykorzystaniem sprawdzonych metod i preparatów. Najczęściej stosowane są środki fizyczne takie jak pułapki żywołowne czy zatrzaskowe oraz środki chemiczne, np. preparaty wabiące. Należy pamiętać, żeby przez cały rok stosować się do zasad profilaktycznych i stale monitorować zagrożenie.

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem