Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja - Tarnowskie Góry - Firma DDD Vaco

Firma VACO ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa sanitarnego i higieny w miejscach pracy. Oferujemy profesjonalne zabiegi dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji w mieście Tarnowskie Góry. W ramach naszych usług wykonujemy też bezpłatny audyt, który pozwala ocenić stan sanitarny budynku oraz jakość systemów zabezpieczeń. Działamy zgodnie z wytycznymi Kodeksu Żywnościowego, GHP, GMP i międzynarodowymi standardami odnoszącymi się do zwalczania i monitorowania szkodników. Do zabiegów DDD wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone metody i bezpieczne dla środowiska preparaty. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z poniższymi informacjami o charakterze edukacyjnym.

Dezynfekcja Tarnowskie Góry

Zabieg ten ma na celu eliminację bakterii, wirusów, roztoczy czy grzybów. Przeprowadza się go najczęściej w hotelach, środkach transportu publicznego i placówkach o charakterze medycznym. Za pomocą specjalnie dobranych metod i preparatów możliwe jest zatrzymania rozprzestrzeniania się chorobotwórczych drobnoustrojów. Jednak ich odpowiedni dobór wymaga wiedzy i doświadczenia, dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów VACO.

Dezynsekcja Tarnowskie Góry

Dezynsekcja polega na tępieniu owadów latających, biegających oraz ich larw. Szkodniki te najczęściej spotkać można na halach spożywczych czy w magazynach ze względu na obecne tam jedzenie. Firma VACO wybiera zawsze optymalną metodę eliminowania tych insektów, doprowadzając do bezpieczeństwa sanitarnego w budynku. Miejsce poddane dezynsekcji musi zostać specjalnie przygotowane po to, aby zwiększyć skuteczność zabiegu. Należy zabezpieczyć sprzęt folią, usunąć braki budowlane i wszelką żywność. Po zabiegu zaleca się przemyć wszystko wodą i dołożyć wszelkich starań, żeby pomieszczenie posiadało odpowiednie zabezpieczenia przed owadami, tzw. owadoszczelność.

Deratyzacja Tarnowskie Góry

Myszy i szczury zadomawiają się często w kanalizacjach czy styropianach termoizolacyjnych, stanowiąc zagrożenie dla bezpieczeństwa człowieka. Gryzonie te są nie tylko nosicielami niebezpiecznych chorób zakaźnych, lecz także powodują szkody w budynkach – zanieczyszczają wodę, przegryzając kable i elementy konstrukcyjne obiektów. Dlatego deratyzacja jest zabiegiem, do którego zobowiązuje prawo. Należy wykonywać ją cyklicznie na wiosnę i jesień w celach profilaktycznych. Pracownicy VACO, łącząc środki chemiczne i fizyczne, przeprowadzają skuteczne deratyzacje. Zaufaj specjalistom DDD!

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem