Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja – Świnoujście

Firma VACO świadczy kompleksowe usługi DDD mające na celu nie tylko zwalczenie szkodników, lecz także zabezpieczenie przed nimi obiektów. Naszym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa sanitarnego i higieny w miejscach pracy, a wszystkie działania wykonujemy zgodnie z wytycznymi Kodeksu Żywnościowego, GHP, GMP i międzynarodowymi standardami. Dezynfekcje, dezynsekcje i deratyzacje przeprowadzamy w magazynach, pomieszczeniach biurowych czy obiektach użytku publicznego. Dodatkowo w ramach naszej oferty zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego audytu, sprawdzającego skuteczność zabezpieczeń przed szkodnikami.

Usługi DDD oferowane przez firmę VACO:

Dezynfekcja Świnoujście

Dezynfekcja polega na niszczeniu drobnoustrojów i ich form przetrwalnikowych. Do tego zabiegu wykorzystuje się różnorodne metody, które są dobierane w zależności od rodzaju chorobotwórczych mikroorganizmów i stopnia ich rozprzestrzenienia. Na czas tego zabiegu pomieszczenie powinno zostać opuszczone przez ludzi, a dostęp do niego mogą mieć jedynie specjaliści VACO ubrani w specjalne kombinezony ochronne.

Dezynsekcja Świnoujście

Dezynsekcja opiera się na zwalczaniu owadów, ich larw i jaj, przyczyniając się do ograniczenia rozprzestrzeniania się chorób. Firma VACO podejmuje się jej realizacji w przestrzeniach magazynów spożywczych, pomieszczeniach biurowych czy innych zakładach pracy. W celu zwiększenia procesu tępienia szkodników powinno się przygotować miejsce, w którym występuje problem, tj. zabezpieczyć sprzęt i meble oraz usunąć wszelką żywność. Po zabiegu należy zadbać o szkodnikoszczelność i stale monitorować sytuację po to, aby zapewnić bezpieczeństwo sanitarne miejsca i produktów.

Deratyzacja Świnoujście

Zabieg deratyzacji ma na celu eliminację szkodników, takich jak gryzonie i myszy. W miejscach pracy, magazynach żywności czy innych budynkach użytku publicznego. Należy go przeprowadzać nie tylko w momencie wystąpienia problemu, lecz także w sposób prewencyjny. Firma VACO oferuje usługi deratyzacyjne z wykorzystaniem zarówno sprawdzonych oraz nowoczesnych metod chemicznych, jak i fizycznych. Dlatego skorzystanie z usług firmy VACO jest gwarancją skutecznej deratyzacji.

Zapraszamy Państwa do kontaktu

W trosce o środowisko firma VACO ogranicza użycie twardej chemii, a do zabiegów DDD wykorzystuje wyłącznie zatwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia substancje. Do każdego problemu ze szkodnikami podchodzimy w sposób profesjonalny i zindywidualizowany po to, aby zapewnić skuteczne i bezproblemowe usługi DDD. Zapraszamy Państwa do współpracy z firmą VACO.

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem