Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja – Sopot

Firma VACO oferuje kompleksowe usługi z zakresu DDD m.in. w Sopocie. Celem naszej działalności jest nie tylko zwalczanie szkodników, lecz także zapobieganie ich pojawieniu. W obu przypadkach wykorzystujemy najnowsze metody i preparaty zatwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia, które zapewniają bezpieczeństwo sanitarne i higienę w magazynach, sklepach i innych miejscach pracy. Oferujemy też bezpłatny audyt, w ramach którego monitorujemy środowisko w budynku i sprawdzamy, czy spełnia ono standardy sanitarne. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z informacjami o charakterze edukacyjnym na temat naszej oferty.

Dezynfekcja Sopot

Zabieg odkażania stosowany jest w celu eliminacji mikroorganizmów, takich jak bakterie, wirusy, grzyby czy roztocza. W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 jego regularne przeprowadzanie jest szczególnie ważne w pomieszczeniach użytku publicznego o charakterze medycznym. Firma VACO wykonuje też dezynfekcje w hotelach czy magazynach produkcyjnych. Do zabiegu wykorzystywane są rozmaite metody dobierane w zależności od rodzaju drobnoustrojów, stopnia ich nagromadzenia oraz wielkości miejsca.

Dezynsekcja Sopot

Owady latające i biegające stanowią szczególne zagrożenie dla przemysłu rolno-spożywczego. Za pomocą profesjonalnej dezynsekcji możliwa jest ich eliminacja i zadbanie o owadoszczelność oraz inne środki profilaktyczne. Dezynsekcje przeprowadzane w Sopocie to gwarancja wyboru odpowiedniej metody z szerokiej oferty VACO: od termicznej przez chemiczną. Skorzystanie z profesjonalnej pomocy w tym zakresie pozwala na osiągnięcie bezpieczeństwa sanitarnego w miejscu pracy i ogranicza zagrożenia dla zdrowia publicznego.

Deratyzacja Sopot

Deratyzacja to zabieg, do którego zobowiązuje prawo. Ze względu na to, że myszy i szczury są nosicielami niebezpiecznych dla człowieka chorób zakaźnych, należy wykonywać go cyklicznie w celach profilaktycznych. Pojawienie się gryzoni w magazynach czy budynkach użytku publicznego często prowadzi też do szkód w instalacjach elektrycznych. Bardzo ważne jest prawidłowe przeprowadzenie deratyzacji, do której bardzo często wymagane jest połączenie dwóch metod np. pułapek i preparatów wabiących. Dlatego warto zaufać specjalistom VACO!

Zapraszamy Państwa do współpracy

Dbałość o bezpieczeństwo sanitarne w budynkach jest niezwykle ważna zarówno dla zdrowia publicznego, jak i dla infrastruktury budynku. Firma VACO oferuje skuteczne zabiegi DDD, podchodząc do każdego problemu indywidualnie i zapewniając najwyższą jakość usług. Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszą infolinią.

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem