Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja - Siemianowice Śląskie - Firma DDD Vaco

Firma VACO oferuje profesjonalne zabiegi dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji w mieście Siemianowice Śląskie. Nasi specjaliści od zwalczania szkodników dokładają wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo sanitarne i higienę w miejscach pracy. Wyróżnia nas 20-letnie doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Nieustannie edukujemy się w zakresie nowych wytycznych i preparatów do zabiegów DDD po to, aby nasze usługi były jakościowe i skuteczne. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Dezynfekcja Siemianowice Śląskie – higiena w miejscach pracy to nasz priorytet

Hotele, biura, środki transportu publicznego i placówki o charakterze medyczny to miejsca, w których najczęściej wykonuje się dezynfekcję, a w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 zabieg ten nabrał szczególnego znaczenia. Polega on na eliminowaniu żyjących wśród nas chorobotwórczych mikroorganizmów takich jak bakterie, wirusy, grzyby czy roztocza. Dezynfekcja wymaga użycia silnych środków chemicznych, dlatego warto skorzystać z profesjonalnej pomocy firmy VACO. Nasi pracownicy wykonują zabieg odkażania w specjalnych kombinezonach ochronnych, dzięki czemu są w stanie poświęcić odpowiednią ilość czasu na eliminację drobnoustrojów.

Dezynsekcja Siemianowice Śląskie – specjalistyczna pomoc to gwarancja udanego zabiegu

Dezynsekcja polega na tępieniu owadów latających, biegających, ich larw i jaj. Firma VACO najczęściej podejmuje się jej realizacji w magazynach i sklepach spożywczych, czyli w miejscach, w których przechowywane jest jedzenie. Produkty spożywcze stanowią pożywkę dla chorobotwórczych insektów, dlatego bardzo ważne jest niezwłoczne zatrzymanie procesu namnażania się tych szkodników. Pracownicy VACO wykonują nie tylko skuteczne dezynsekcje, lecz także dbają o owadoszczelność budynków.

Deratyzacja Siemianowice Śląskie – najskuteczniejsza walka ze szkodnikami

Szczury i myszy to stworzenia, które powodują poważne szkody w konstrukcjach technicznych budynków. Jednak przegryzione kable i zniszczone drewniane elementy stanowią jedynie zalążek problemów wynikających z ich obecności. Gryzonie te są także nosicielami niebezpiecznych dla człowieka chorób zakaźnych. Dlatego deratyzację należy przeprowadzać nie tylko w momencie pojawienia się problemu, lecz także w celach profilaktycznych. Doświadczenie firmy VACO wskazuje, że wysoce skuteczne jest połączenie dwóch metod przeciwdziałania szkodnikom, tj. pułapek mechanicznych i środków wabiących. Deratyzacja w Siemianowicach Śląski, przeprowadzana przez firmę VACO, stanowi gwarancję powodzenia zabiegu.

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem