Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja - Sandomierz - Firma DDD Vaco

Firma VACO oferuje kompleksowe wsparcie w zwalczaniu szkodników, a nasze usługi obejmują też miasto Sandomierz. Zapewnienie bezpieczeństwa sanitarnego i higieny w miejscach pracy to cele, które przyświecają naszej działalności. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Dezynfekcja Sandomierz – skuteczne przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się mikroorganizmów

Bakterie, wirusy czy grzyby stanowić mogą zagrożenie dla zdrowia publicznego. Firma VACO przeprowadza skuteczną dezynfekcję w Sandomierzu, wykorzystując rozmaite metody i preparaty do eliminowania chorobotwórczych drobnoustrojów. Najczęściej stosowane jest jednak zamgławianie termiczne, które pozwala na dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Ze względu na pandemię koronawirusa SARS-CoV-2 zabieg ten zyskał na znaczeniu i popularności.

Dezynsekcja Sandomierz – bezpieczeństwo sanitarne w zakładach produkcji spożywczej

Dezynsekcja polega na tępieniu owadów latających i biegających. Najczęściej przeprowadzana jest w halach produkcyjnych i sklepach spożywczych, gdzie szkodniki te czuje się szczególnie dobrze. W sytuacji pojawienia się problemu, należy niezwłocznie zatrzymać rozprzestrzenianie się insektów w produktach spożywczych – zapewniając ochronę zdrowia publicznego. Doświadczenie specjalistów VACO pozwala na dobór optymalnej techniki, będących kluczem do powodzenia dezynsekcji.

Deratyzacja Sandomierz – specjalistyczne zwalczanie szkodników

Zabieg ten polega na zwalczaniu myszy i szczurów, które są nosicielami niebezpiecznych dla zdrowia człowieka chorób zakaźnych. Gryzonie te znane są z przegryzania kabli, stanowiąc tym samym zagrożenie dla infrastruktury technicznej budynków. Ze względu na liczne niebezpieczeństwa, jakie pociąga za sobą obecność myszy i szczurów w obiektach użytku publicznego, deratyzacja jest zabiegiem obligatoryjnym. Bardzo ważne jest prawidłowe przeprowadzenie deratyzacji, która najczęściej wymaga połączenia kilku metod. Dlatego warto zaufać specjalistom VACO, którzy nie tylko skutecznie zwalczają gryzonie, lecz także dbają o działania profilaktyczne.

Dlaczego warto nam zaufać?

  • Posiadamy 20-letnie doświadczenie.
  • Stosujemy wyłącznie zatwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia preparaty.
  • Dbamy o profilaktykę DDD realizując wytyczne Kodeksu Żywnościowego, GHP, GMP i międzynarodowych standardów dotyczących walki ze szkodnikami.
  • Każdą usługę wyceniamy indywidualnie w zależności od rodzaju pomieszczenia i problemu.
  • Staramy się zrealizować zlecenia w możliwie jak najszybszym terminie.
Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem