Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja - Racibórz - Firma DDD Vaco

Firma VACO zajmuje się rozwiązywaniem problemów ze szkodnikami. Nasze usługi DDD obejmują także miasto Racibórz. Dokładamy wszelkich starań, żeby zapewnić bezpieczeństwo sanitarne i higienę w miejscach pracy. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Dezynfekcja Racibórz

Zabieg ten polega na eliminacji bakterii, wirusów, grzybów czy roztoczy. Do dezynfekcji wykorzystywane są rozmaite metody: od zamgławiania termicznego po ozonowanie. Firma VACO oferuje wsparcie w tym zakresie, dobierając technologię DDD, która najskuteczniej upora się z problemem z chorobotwórczymi mikroorganizmami. Zabieg ten najczęściej przeprowadzamy w hotelach i placówkach o charakterze medycznym, w których zachowanie bezwzględnej czystości jest priorytetem.

Dezynsekcja Racibórz

Dezynsekcja obejmuje tępienie owadów takich jak prusaki, karaluchy, mole, osy oraz pluskwy. Najczęściej zadomawiają się one w miejscach, w których przechowuje się jedzenie, tj. magazynach, halach i sklepach spożywczych. Insekty te zatruwać mogą pokarm, przyczyniając się do powstania zagrożenia dla zdrowia publicznego. Dlatego w sytuacji ich pojawienia warto skorzystać z profesjonalnej pomocy firmy VACO. Pracownicy VACO wybierają zawsze optymalną metodę zwalczania tych szkodników, dzięki czemu możliwe jest zminimalizowanie stopnia ich nagromadzenia.

Deratyzacja Racibórz

Myszy i szczury są nosicielami niebezpiecznych dla zdrowia człowieka chorób zakaźnych oraz stanowią zagrożenie dla infrastruktury budynków. Dlatego deratyzacja jest zabiegiem, do którego zobowiązują przepisy prawne. Należy wykonywać ją cyklicznie, z reguły na wiosnę i jesień, aby nie dopuścić do pojawienia się problemu.

Dlaczego warto skorzystać z usług firmy VACO?

  • Oferujemy bezpłatny audyt, który pozwala ocenić stan systemów zabezpieczeń w budynku.
  • Dbamy nie tylko o eliminację szkodników, lecz także o zabezpieczenie przed nimi obiektów.
  • W trosce o najwyższą jakość i bezpieczeństwo usług DDD stosujemy się do wytycznych Kodeksu Żywnościowego, GHP, GMP i międzynarodowych standardów odnoszących się do zwalczania i monitorowania szkodników.
  • Stosujemy wyłącznie zatwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia preparaty chemiczne.
  • Do każdego problemu dobieramy metody i środki w sposób celowany.
  • Zapewniamy konkurencyjne ceny.
  • Zlecenia na usługi DDD staramy się przeprowadzać w możliwie najszybszym terminie.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą infolinią VACO w celu omówienia problemu ze szkodnikami i umówienia terminu realizacji zabiegu.

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem