Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja – Piła

Oferta firmy VACO z zakresu usług DDD obejmuje również miasto Piłę. Od 20 lat dbamy o bezpieczeństwo sanitarne w miejscach pracy poprzez zwalczanie szkodników i zabezpieczanie przed nimi rozmaitych obiektów. Długoletnie doświadczenie nie zwalnia nas z nieustannej edukacji i podnoszenia kwalifikacji – wszystko po to, aby świadczyć usługi jakościowe i skuteczne. Opieramy swoje działania o najnowocześniejsze metody i stosujemy się do wytycznych Unii Europejskiej, co pozwala nam na bezproblemowe zwalczanie szkodników. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Dezynfekcja Piła

Firma VACO oferuje pomoc w eliminacji chorobotwórczy mikroorganizmów, takich jak bakterie, wirusy, roztocza czy grzyby. Do zabiegu odkażania stosujemy rozmaite środki chemiczne: od zamgławiania po opryskiwanie. Metoda dobierana jest przez nas indywidualnie w zależności od rodzaju szkodników, stopnia ich nagromadzenia i wielkości pomieszczenia.

Dezynsekcja Piła

Zabieg ten najczęściej wykonywany jest w halach spożywczych czy sklepach i polega na tępieniu owadów, ich larw lub jaj. W przypadku pojawienia się tych szkodników na większych powierzchniach powinno się skorzystać z pomocy profesjonalistów. Pracownicy VACO oferują skuteczną pomoc w tym zakresie, dobierając do dezynsekcji sprawdzone środki chemiczne i fizyczne. Zabieg ten jest bardzo ważny, ponieważ pozwala zminimalizować rozprzestrzenianie się insektów m.in. w produktach spożywczych.

Deratyzacja Piła

Szczury i myszy to szkodniki, które stanowią zagrożenie nie tylko dla zdrowia człowieka, lecz także dla infrastruktury technicznej budynków. Przegryzione kable, zanieczyszczona woda czy choroby zakaźne, jakie przenoszą gryzonie, to powody, dla których należy wykonywać ten zabieg regularnie. Skuteczna deratyzacja pozwala na wytępienie gryzoni i zabezpieczenie budynku przed ich ewentualnym powrotem.

Jest to zabieg, do którego zobowiązują przepisy prawne, dlatego w przypadku magazynów, hal produkcyjnych czy różnych budynków użytku publicznego należy przeprowadzać go profilaktycznie dwa razy w roku. Firma VACO oferuje skuteczne deratyzacje, które pozwalają na ograniczenie zagrożeń dla zdrowia publicznego

Firma VACO

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w rozwiązywanie problemów ze szkodnikami. Ponadto oferujemy bezpłatny audyt, który pozwala ocenić jakość systemów zabezpieczeń w obiekcie, w efekcie czego jesteśmy w stanie zaproponować celowane działania. Zapraszamy Państwa do współpracy z firmą VACO.

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem