Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja – Malbork

Firma VACO zajmuję się rozwiązywaniem problemów ze szkodnikami oferując kompleksowe usługi z zakresu DDD w mieście Malbork. Celem naszej działalności jest zapewnienie bezpieczeństwa sanitarnego w miejscu pracy. Ponadto oferujemy bezpłatny audyt, dzięki któremu możliwe będzie ocenienie stanu faktycznego w obiekcie i sprawdzenie, czy spełnione zostały wymagania systemów GMP/GHP, HACCP, ISO 22000. Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami poprzez infolinię VACO oraz zapraszamy do współpracy!

Podejście firmy VACO

· stosujemy się do wytycznych Kodeksu Żywnościowego, GHP, GMP i międzynarodowych standardów, a do walki ze szkodnikami korzystamy wyłącznie z zatwierdzonych przez Ministerstwo Zdrowia preparatów.

· do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny i dostosowujemy metody do rodzaju problemu

· do zabiegów DDD nie wykorzystujemy twardej chemii

· każdą usługę wyceniamy indywidualnie

· świadczymy również usługi profilaktyczne, które służą zabezpieczeniu obiektów przed szkodnikami

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą

Dezynfekcja Malbork

Dezynfekcja polega na niszczeniu mikroorganizmów chorobotwórczych, takich jak bakterie, wirusy, grzyby czy roztocza. Jest to zabieg najczęściej wykonywany przez nas w magazynach czy budynkach użytku publicznego. Wymaga on użycia silnych środków chemicznych, dlatego do pomieszczenia poddawanego dezynfekcji wstęp mogą mieć tylko, ubrani w specjalne kombinezony, pracownicy VACO. Firma VACO zapewnia skuteczne eliminowanie mikroorganizmów w Malborku.

Dezynsekcja Malbork

Zabieg ten obejmuje tępienie owadów, ich jaj i larw. Szkodniki te chętnie zadamawiają się w pożywieniu, dlatego dezynsekcje w Malborku najczęściej wykonuje się w magazynach i sklepach spożywczych. Zabieg ten, dzięki eliminacji szkodników w przetwórstwie rolnym i spożywczym, ogranicza zagrożenia dla zdrowia publicznego. W przypadku pomieszczeń użytku publicznego bardzo ważne jest stałe monitorowanie szkodników i dbanie o szkodnikoszczelność.

Deratyzacja Malbork

Deratyzacja to zabieg zwalczania gryzoni, które są nosicielami niebezpiecznych dla człowieka chorób zakaźnych. Jest on wymogiem prawnym i dlatego należy go wykonywać cyklicznie najczęściej na wiosnę i jesień, bez względu na to czy występuje problem, czy nie. Deratyzacja w Malborku przeprowadzana jest za pomocą środków chemicznych (substancji wabiących czy antykoagulantów) oraz fizycznych (urządzeń mechanicznych typu pułapki). Walka z gryzoniami jest zabiegiem wymagającym i dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów z firmy VACO.

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem