Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja – Kamień Pomorski

Celem firmy VACO jest zapewnienie bezpieczeństwa sanitarnego w miejscu pracy, dlatego wykonujemy zabiegi dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Nasze usługi opieramy na najnowszych technologiach DDD, dzięki czemu możemy dopasować metodę zwalczającą szkodniki do rodzaju problemu. Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami – każdego Klienta traktujemy indywidualnie również pod kątem wyceny. Oferujemy bezpłatny audyt, który sprawdzi na ile skutecznie działają systemy zabezpieczeń mające na celu monitorowanie szkodników. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty usług z zakresu DDD w Kamieniu Pomorskim.

Dezynfekcja Kamień Pomorski

Jako firma VACO wykonujemy dezynfekcje pomieszczeń: użytku publicznego, biurowych czy magazynowych. Dbałość o higienę w miejscu pracy jest niezmiernie ważna, szczególnie w dobie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. W trakcie wykonywania zabiegu dezynfekcji przykładamy szczególną wagę do zasad bezpieczeństwa i stosujemy się do wytycznych Kodeksu Żywnościowego. Ze względu na chemiczne środki wykorzystywane do dezynfekcji, do pomieszczeń poddanych ich działaniu mają wstęp wyłącznie pracownicy VACO ubrani w specjalne kombinezony ochronne.

Dezynsekcja Kamień Pomorski

Jest to zabieg mający na celu zwalczanie owadów, ich jaj i larw oraz zadbanie o szkodnikoszczelność magazynów spożywczych, pomieszczeń biurowych czy szatni. Przed dezynsekcją należy w odpowiedni sposób przygotować pomieszczenie, tj. usunąć braki budowlane, usunąć resztki żywności, a urządzenia produkcyjne zabezpieczyć folią. Natomiast po wykonanym zabiegu pomieszczenie powinno zostać przewietrzone, a okna i inne powierzchnie umyte wodą.

Deratyzacja Kamień Pomorski

Oferujemy również kompleksowe usługi deratyzacyjne przyczyniające się do eliminacji szczurów i myszy, które to są odpowiedzialne za rozprzestrzenianie chorób zakaźnych. Zabieg ten polega nie tylko na stosowaniu środków chemicznych typu substancje o wabiących właściwościach, lecz także fizycznych np. pułapek zatrzaskowych czy stacji deratyzacyjnych. Zgodnie z wytycznymi prawa deratyzację powinno przeprowadzać się cyklicznie w celach profilaktycznych, a sam zabieg związany jest również z zabezpieczaniem obiektów przed szkodnikami.

Zapraszamy Państwa do współpracy!

Wszystkie usługi DDD wykonujemy według wytycznych UE i z wykorzystaniem preparatów zatwierdzonych przez Ministerstwo Zdrowia. Do każdego przypadku podchodzimy w sposób profesjonalny, skutecznie zwalczając szkodniki i wdrażając działania prewencyjne.

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem