Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja - Dąbrowa Górnicza - Firma DDD Vaco

Firma VACO oferuje profesjonalną pomoc w rozwiązywaniu problemów ze szkodnikami. Dąbrowa Górnicza to miasto, w którym również przeprowadzamy zabiegi DDD. Naszym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa sanitarnego i higieny w miejscach pracy. Świadczymy także usługi profilaktyczne, będące niezbędnym elementem dbania o zdrowie publiczne. Wszystkie nasze działania opieramy na nowoczesnych metodach, które są zgodne z wytycznymi Kodeksu Żywnościowego, GHP, GMP i międzynarodowymi standardami. Dzięki temu mamy możliwość doboru odpowiedniej techniki do problemu, zapewniając tym samym skuteczność zabiegu. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta VACO:

1.Dezynfekcja Dąbrowa Górnicza

Bakterie, wirusy, roztocza czy grzyby obecne są wśród nas. Zabieg dezynfekcji pozwala na eliminację tych chorobotwórczych mikroorganizmów, zapewniając bezpieczeństwo sanitarne w pomieszczeniach użytku publicznego. Najczęściej wykonuje się go w placówkach o charakterze medycznych, np. w gabinetach dentystycznych czy na oddziałach zakaźnych. Zabieg ten pozwala na zatrzymanie rozprzestrzenienia się wirusów, dlatego stał się szczególnie ważny w dobie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2.

2. Dezynsekcja Dąbrowa Górnicza

Owady, takie jak prusaki, karaluchy, osy czy pluskwy, bardzo często spotykane są na halach lub w sklepach spożywczych. Dezynsekcja to zabieg, który przyczynia się do ograniczenia rozprzestrzeniania się chorób wraz z zakażonym przez insekty jedzeniem. Jest on niezwykle ważny dla zminimalizowania zagrożenia dla zdrowia publicznego. Dlatego warto skorzystać z pomocy fachowców od tępienia szkodników. Pracownicy VACO nie tylko skutecznie zwalczają insekty, lecz także zapewniają kompleksową ochronę obiektów.

3.Deratyzacja Dąbrowa Górnicza

Zabieg deratyzacji pozwala na tępienie gryzoni i myszy w miejscach pracy, budynkach użytku publicznego czy magazynach. Szkodniki te stanowią zagrożenie dla zdrowia ludzi oraz przyczyniają się do zniszczeń w infrastrukturze technicznej budynków. Do trzymania ręki na pulsie, w przypadku tych gryzoni, zobowiązują przepisy prawne. Dlatego bardzo ważne jest prawidłowe przeprowadzanie deratyzacji, która najczęściej, żeby była skuteczna, wymaga połączenia metody chemicznej i fizyczne. Specjaliści VACO oferują profesjonalną pomoc w tym zakresie, wykonując zabiegi nie tylko w sytuacji występowania problemu, lecz także w celach prewencyjnych.

Zapraszamy do kontaktu z firmą VACO

Działamy w trosce o zdrowie, a do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny. W celu omówienia problemu i umówienia terminu wizyty zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią VACO.

Bezpieczeństwo sanitarne i zarządzanie ryzykiem związane z występowaniem szkodników.

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Infolinia 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

ul. Dąbrowskiego 44
50-457 Wrocław

Helpline 801 801 570

NIP 894-14-42-800
KRS 0000262000

KRS 0000262000, Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy wpłacony w całości: 470 000 zł, NIP 894 14 42 800

Copyright © 2023 VACO sp. z o.o. 

VACO sp. z o.o
Private share company, registered in the District Court of Wrocław - Fabryczna, VI Commercial Department,
Registration No. (KRS): 0000262000 , Tax ID (NIP): 894-14-42-800, The share capital: 470 000,00 PLN, fully paid up.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem